×

Michał Wiśniewski z dredami na głowie?! Zdjęcie muzyka poruszyło fanów

Michał Wiśniewski chyba od zawsze kojarzył się z czerwonymi włosami, które są dla niego tak bardzo charakterystyczne. W ostatnim czasie muzyk wywołał jednak niemałe poruszenie, a wszystko przez zdjęcie, które wrzucił do sieci. Widzimy na nim, że po ognistej fryzurze wokalisty nie pozostało ani śladu. Zamiast tego możemy go podziwiać w… ciemnych dredach! Czy włosy Michała Wiśniewskiego nie będą już czerwone? Co na to fani?

Instagram

Instagram

Włosy Michała Wiśniewskiego

Każdy, kto przynajmniej w jakimś stopniu śledził losy lidera grupy „Ich Troje” wie, że piosenkarz w swojej karierze wielokrotnie zaskakiwał zmianą koloru włosów. Bez względu jednak na to, najbardziej charakterystyczną barwą na jego głowie była czerwień. Nie ma się więc co dziwić, że ostatnia metamorfoza artysty, a tym samym pojawienie się na jego głowie ciemnych dredów, wywołało w sieci tak ogromne poruszenie.

<a href=Instagram">

Instagram

W komentarzach zawrzało

Oczywiście część internautów niemal natychmiast zauważyła, że muzyk ma na swojej głowie perukę. Wśród nich byli jednak też tacy, którzy nie kryli zdziwienia metamorfozą artysty. Część z nich prosiła nawet, aby wrócił do czerwonych włosów.

To już wiem, gdzie Bednarek ma swoje dredy

A co tu się zadziało?

Wyglądasz Michał jak Dariusz Malejonek :)

Wracaj Michaś do czerwonych włosów

O nie, tylko nie to

Swoją drogą pasują mu takie dredy? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Może Cię zainteresować