×

Wiktoria Gąsiewska w ciąży? Zdjęcia z brzuszkiem podpisała: „Hello baby!”

Wiktoria Gąsiewska w ciąży? Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Podczas gdy część fanów pozwoliła sobie założyć, że to tylko serialowa charakteryzacja, wielu podejrzewa, że ciąża może mieć również odzwierciedlenie w rzeczywistości. Świadczą o tym chociażby pytania o jej „stan błogosławiony”. Jaka więc jest prawda?

Wiktoria Gąsiewska w ciąży?

Aktorka pochwaliła się na swoim Instastories ciążowym brzuszkiem. Pod zdjęciem, które podzieliło internautów, napisała „Hello baby”.

Na reakcje i pytania ze strony fanów nie musiała długo czekać. Wiktoria postanowiła jednak nie trzymać ich zbyt długo w niepewności i stosunkowo szybko wyjawiła, że charakteryzacja została przygotowana na potrzeby serialu „Pierwsza miłość”. Serialu, w którym wciela się w rolę Jagody. Jak można zauważyć po ostatnim wrzuconym przez aktorkę zdjęciu, to już końcowy etap „stanu błogosławionego”.

To charakteryzacja, spokojnie – odpowiedziała aktorka na pytanie o treści, „czemu zdecydowała się na dziecko w tak młodym wieku?”

Ostatnio Wiktoria pochwaliła się zdjęciem w bikini, co niekoniecznie wszystkim się spodobało.

Swoją drogą również pomyśleliście, że Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?

Może Cię zainteresować