×

Gessler chwali się biustem córki przy wigilijnym stole. Laurze widać prawie całą pierś

Święta, święta i po świętach… To słowa, które kotłują się dzisiaj w głowach milionów Polaków. Mimo, że dwa długo wyczekiwane przez wszystkich dni już minęły, wiele osób zachowało po nich sporo pamiątek w postaci prezentów i przede wszystkim zdjęć. Z okazji świąt rodzinną wigilią postanowiła pochwalić się m.in. Magda Gessler, która zamieściła w sieci filmik. Nagranie błyskawicznie zwróciło uwagę internautów.

Popularność Gessler

Magda Gessler wielokrotnie zasłynęła już z tego, że nikogo nie udaje, ma temperament, jest nieprzewidywalna, a czasami nawet wulgarna. Dzięki swojej osobowości zdobyła gigantyczną popularność. Na Instagramie obserwuje ją prawie 1,3 miliona osób, których liczba wciąż rośnie – głównie za sprawą „wesołych i chaotycznych wpisów”, które zyskały już miano kultowych.

Wigilijne nagranie

Z okazji świąt Gessler opublikowała nagranie, na którym pochwaliła się rodzinną wigilią. Oczywiście nie zabrakło przy tym opisu, który został napisany w stylu popularnej restauratorki. Oto jego treść (zachowaliśmy przy tym oryginalną pisownię):

Zaczyna si magiczna wigilijna .. jnawieczerza .., z ludźmi ktorych kocham jedyna taka nazwiecie … Wasza magfa szczescia wiary Zycze

Mięso na wigilijnym stole

Internauci błyskawicznie zwrócili uwagę zarówno na literówki, jak zawartość nagranego materiału, na którym widać… potrawy mięsne, które według wielu osób nie powinny „gościć” na wigilijnym stole.

Wigilia Bożego Narodzenia na 20 osób, stworzona przeze mnie i moich genialnych kucharzy… ryba prawdziwie po grecku, odrobina prawdziwej szynki dla niekoszernych, pomidory marynowane, faszerowana cielęcina, pasztet z zająca, sos grzybowy, rosyjskie rybki pod wódkę, marynaty, chrzany… – wylicza gwiazda

Fani Gessler zarzucili jej, że dania znajdujące się na jej stole nie mają nic wspólnego z tradycyjną Wigilią, która jest obchodzona w polskich domach.

Szynka na Wigilii???

Coś się komuś powaliły święta z sylwestrem lub imprezą

Szynka, tace mięsiwa, to raczej nie kojarzę z magią Wigilii świąt Bożego Narodzenia

To raczej impreza pod wódkę, a nie Wigilia

To raczej stół na sylwestrową noc, a nie wigilijną kolację. Zero tradycyjnych potraw

Raczej wygląda to jak przed alkoholową bibą – czytamy w komentarzach

Co na to restauratorka?

Gessler nie pozostawiła komentarzy internautów bez odpowiedzi. Zaznaczyła, że w większości to klasyczne potrawy podane w nowatorski sposób. Czyżby próbowała ratować całą sytuację? Zaznaczyła również, że kwestia jedzenia mięsa w Wigilię już jakiś czas temu się zmieniła. Co do zarzutów dotyczących braku barszczu i pierogów na stole, odpowiedziała, że były jeszcze w kuchni pytając jednocześnie „czy u innych podaje się wszystko na raz?”

Na tym nie koniec kontrowersji

Na potrawach jednak nie koniec. Oprócz wigilijnego stołu Gessler pochwaliła się także pięknie urządzonym domem i 29-letnią córką Larą, która zasłynęła w ostatnim czasie z programu „America Express”. Tym razem, jednak w wyjątkowy sposób podpadła internautom, a wszystko za sprawą jej wigilijnego stroju.

Aspirująca celebrytka włożyła na siebie coś w rodzaju halki na ramiączka z dekoltem do pępka. Na nagraniu widzimy niemal nagą pierś 29-latki, co zwróciło uwagę oburzonych internautów ?

Facebook

Delikatnie mówiąc, zero taktu i wyczucia chwili. Przy wigilijnym stole, na pierwszym planie, pochylając się nad śledzikiem… ups, sutek! Co kto lubi…

Taki strój do stołu wigilijnego czy do… Sutki na wierzchu! WSTYD

A córka w piżamie jeszcze? Ubrana jak.. – czytamy

A Wy co myślicie o stroju Lary? Faktycznie przesadziła?

Może Cię zainteresować

zamknij