×

Gessler i Woliński tańczą do „Jesteś szalona” na panieńskim Krupy. Ten film stał się hitem

Joanna Krupa ponownie wyszła za mąż. Piękna modelka i Douglas Nunes wzięli ślub cywilny na początku lipca bieżącego roku. Skromna uroczystość odbyła się w sekrecie bez udziału mediów i znanych osobistości. Sama gwiazda postanowiła nie dzielić się również wydarzeniem w mediach społecznościowych. Na próżno było więc szukać zdjęć z tego wyjątkowego dla niej dnia. Głośno zrobiło się natomiast dopiero podczas wieczoru panieńskiego Krupy, który znajomi gwiazdy postanowili wyprawić dopiero teraz.

Niespodzianka jakich mało

Po przyjeździe do kraju znajomi z polskiego show-biznesu przygotowali dla swojej koleżanki wyjątkowy prezent. Był to wieczór panieński, a raczej impreza niespodzianka, która została zorganizowana w wynajętej przez Dawida Wolińskiego i Magdę Gessler barce na Wiśle. Relację z całego wydarzenia można było obejrzeć na profilach społecznościowych zaproszonych gości.

Zaproszeni goście

Wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości jak Dawid Woliński, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler, rodzice Joanny Krupy i kilka innych osób. Na stole nie brakowało prosecco, tortu o smaku mojito i wielu innych pyszności. Nie to jednak było tej nocy najważniejsze, a świetna zabawa, której nie było końca!

Taniec Gessler

Na szczególną uwagę zasłużyło zachowanie jednej z pań, a mianowicie wspomnianej wcześniej Gessler. Jej taniec w mgnieniu oka stał się hitem w sieci. Spodziewalibyście się tego po niej?!

Filmik, na którym wraz z Joanną Krupą i Dawidem Wolińskim pokazuje swoje umiejętności taneczne do utworu „Jesteś szalona” zespołu Boys, można zobaczyć poniżej.

My jesteśmy pełni podziwu ?

Może Cię zainteresować

zamknij