×

Przeszedł zabieg wazektomii. 8 miesięcy później odkrywa, że jego żona jest w ciąży!

Tim Brummel był dumnym ojcem trójki dzieci i szczęśliwym mężem pięknej kobiety. Byli zadowoleni z tego, jak wygląda ich rodzina, dlatego nie chcieli jej już powiększać. Z tego też powodu małżeństwo zdecydowało się na wazektomię.

Para z Atlanty żyła w przekonaniu, że już nigdy nie będą mieć dzieci. Nie wiedzieli wtedy, że los ma dla nich absolutnie inne plany, które wszystko zburzą.

Od czasu, gdy Tim był w klinice i wykonano mu wazektomię, para nie stosowała żadnej antykoncepcji. Osiem miesięcy po zabiegu mężczyzna zauważył, że jego żona Rachel dziwnie się zachowuje. Przez chwilę nawet pomyślał, że przypomina siebie z czasu, gdy była w ciąży.

Nie dawało mu to spokoju i obserwował Rachel. Widział, że często jest zmęczona, ma mdłości i zmiany nastroju. Olśnienie przyszło bardzo szybko. Zdał sobie sprawę, że coś chyba poszło nie tak.

Skontaktował się z lekarzem, który przeprowadzał zabieg. Dopiero wówczas usłyszał, że wazektomia się nie powiodła, a personel po prostu zapomniał przekazać tę informację. PO PROSTU?!

Tim wpadł na genialny plan, aby dowiedzieć się, czy Rachel faktycznie jest w ciąży.

Zakręcił wodę w całym domu, aby móc spokojnie pobrać poranny mocz swojej żony i wykonać z niego test ciążowy. Jak zaplanował, tak też zrobił! Potajemnie sprawdził i po paru minutach wszystko wiedział: wynik był pozytywny!

Chciał przekazać to Rachel w sposób, który ją zaskoczy. Sam stworzył kartkę z napisem:

Jeśli kiedykolwiek martwiłabyś się, że Twoje życie będzie nudne, odłóż te obawy na bok. Od dziś jesteś mamą czwórki dzieci.

Rachel jest w szoku! Otwiera szeroko usta i nie wierzy w to, co się właśnie dzieje. Niespodzianka okazała się strzałem w dziesiątkę!

Dokładna relacja została zarejestrowana i wrzucona do sieci. Gratulujemy! :)

Polecane

Może Cię zainteresować