×

W burgerze z McDonald’s znalazła robaka. „W życiu nie widziałam czegoś tak obrzydliwego”

Kto nie lubi McDonald’s? Na pewno zdarzyło Wam się wielokrotnie coś tam przekąsić, gdy się spieszyliście lub zwyczajnie mieliście ochotę na fast food. Tak samo myślała 27-letnia Disha Vasyani. Niestety nie doszło do konsumcji. Dlaczego? W jej kanapce był robak.

Weszła do jednej z restauracji McDonald’s w Londynie. Zamówiła kanapkę

Odebrała ją i usadowiła się przy stoliku. Otworzyła kartonik z bułką w środku i już miała kierować ją do ust, gdy jej oczom ukazał się olbrzymi, zielony robak!

Wszystko zaczęło się od tego, że Disha była bardzo zmęczona zakupami. Skierowali swoje kroki do popularnej sieci restauracji i zamówiła ulubioną kanapkę

Niestety jej środek skrywał niemiłą niespodziankę. Gdy tylko uzmysłowiła sobie, że to zielone COŚ nie jest kawałkiem sałaty, a najzwyklejszym na świecie robakiem, od razu poszła do personelu, aby wyjaśnić sprawę. Przywołując swoje przerażające odkrycie, Disha powiedziała w jednym z wywiadów:

Zrobiłam kilka zdjęć i dla pewności, żeby ludzie uwierzyli, co mnie spotkało i poszłam do obsługi

Mówi, że jeden pracownik nie zdenerwował się tym odkryciem i zachowywał się tak, jakby to było „normalne”. Wręcz był dla niej opryskliwy!

Ale nie cały personel tak zareagował. Inny pracownik zaproponował zastępczy posiłek, który Disha odrzuciła. Nie chciała więcej patrzeć na to jedzenie, ponieważ miała odruch wymiotny.

Po obejrzeniu robaka naprawdę nie miałam ochoty jeść, więc właściwie skończyło się na tym, że dokończyłam tylko sok. Liczyłam jednak na inną reakcję ze strony personelu

German Mc Donalds

Oficjalnie stanowisko w sprawie zajął rzecznik McDonald’s

Bezpieczeństwo naszej żywności jest dla nas najważniejsze. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości i przykro nam, że przy tej okazji nie udało nam się tego dotrzymać. Gdy zwrócono na to uwagę kierownikowi restauracji, przeprosił klientkę i zaoferował zastępczy posiłek. Zostało to przez nią odrzucone. W zamian za to klientka otrzymała pełny zwrot pieniędzy. Jeśli macie Państwa dodatkowe pytania, zalecamy skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta

W jej kanapce był robak, ale dobrze wiemy, że to nie jedyny przypadek, gdy kogoś z nas spotyka podobna historia

Wielokrotnie pisaliśmy o podobnych przypadkach, a sami na pewno przyznacie, że czasem takie rzeczy się zdarzają. Czy Was spotkało coś podobnego?

_________________________
*Miniaturka ma charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Polecane

Może Cię zainteresować