×

Irytujące zachowania gości weselnych. Panna młoda nie wytrzymała i opublikowała nagrania

Tiktokerka, która niedawno wzięła ślub, postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami w Internecie. Nie chodzi jednak o same przygotowania do jednego z najważniejszych dni w życiu. Kobieta w jednym ze swoich nagrań zwraca uwagę na irytujące zachowania gości weselnych i apeluje, by się ich wystrzegać. „Nie róbcie tak!”.

Panna młoda apeluje do osób, które wybierają się na wesele

Morgan, tiktokerka z Chicago, która znana jest w sieci jako „morgangcasper” jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu. Chociaż organizacja wyjątkowej imprezy pochłonęła ją do reszty, a spraw do załatwienia była cała masa, to najbardziej irytującą rzeczą w tym wszystkim było dla niej… zachowanie gości weselnych.

To dlatego młoda kobieta postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Liczy, że osoby szykujące się na wesele wezmą sobie jej słowa do serca i nie popełnią błędów, przez które mogłyby dostarczyć Państwu Młodym niepotrzebnych kłopotów.

O jakie zachowania chodzi? Morgan wypunktowała wszystko w krótkim nagraniu na TikToku.

działacz PiS zorganizował wesele
Freepik

Irytujące zachowania gości weselnych

Amerykańska tiktokerka nie wytrzymała i postanowiła nagrać filmik, w którym przedstawiła listę najbardziej irytujących zachowań gości weselnych. Zwróciła uwagę na kilka kwestii.

Morgan zaapelowała do osób, które wybierają się na przyjęcie, by nie dokładali zmartwień przyszłym małżonkom i nie zawracali im głowy nieistotnymi dla nich sprawami. Miała na myśli przede wszystkim zasypywanie młodej pary SMS-sami na krótko przed weselem z pytaniem, czy nie potrzebują pomocy.

Kobieta uważa, że dwa tygodnie przed imprezą, to zdecydowanie za późno, bo niemal wszystko jest już zorganizowane. Chęć ewentualnego wsparcia powinna wypłynąć od gości znacznie wcześniej. W przeciwnym wypadku, takie pytania mogą tylko zdenerwować narzeczonych.

@morgangcasper Don’t hate me lol #weddingguest #bridesmaids #groomsmen #weddingplanning #weddingadvice #bridetobe ♬ original sound – Morgan C

Kolejne irytujące zachowanie gości weselnych, to według Morgan, pytania przyszłych małżonków o garderobę, czyli popularne „w co mam się ubrać?”.

Jeśli państwo młodzi nie umieścili informacji o dress codzie w zaproszeniach ślubnych, poproś kogokolwiek innego o pomoc, na przykład druhnę, członka rodziny, przyjaciela lub po prostu zapytaj Google’a. Przyszli małżonkowie dostają tyle wiadomości, na które muszą odpowiedzieć przed ślubem, że naprawdę nie potrzebują kolejnej. Twój strój to ostatnia rzecz, o której myślą

– w dosadny sposób podkreśla tiktokerka.

@morgangcasper Especially the week of! #myopinion #weddingplanning #weddingdresscode #weddingdresses #weddingtrends #weddingguest #bridesmaids #weddingadvice #brideandgroom ♬ original sound – Morgan C

Nagrania stworzone przez tiktokerkę cieszą się sporym zainteresowaniem. Oby tylko dotarły do osób, które wybierają się na ślub i dzięki temu zaoszczędziły dodatkowych trosk młodej parze.

Źródła: www.o2.pl, stylzycia.radiozet.pl
Fotografie: Zdj. ilustrujące (miniatura wpisu), Freepik, TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij