×

Urodziła 12 dzieci w 12 lat. Nigdy nie stosowała antykoncepcji

Ma 38 lat i urodziła 12 dzieci w 12 lat. W marcu tego roku Amerykanka Courtney Rogers po raz dwunasty została mamą. Swoje pierwsze dziecko kobieta urodziła w 2010 r. Jak sama przyznaje, od tej pory niemal przez cały czas była w ciąży.

Urodziła 12 dzieci w 12 lat

Gdyby Courtney Rogers mieszkała w Polsce, Jarosław Kaczyński byłby z niej bardzo dumny. Stawiano by ją za wzór dla innych, „dających w szyję” kobiet. Courtney miała 24 lata, gdy poznała swojego przyszłego męża – Chrisa. Od początku nie ukrywała, że pragnie mieć dużą rodzinę. Na szczęście 21-letni partner Courtney miał takie samo marzenie.

Pobrali się w 2008 roku i od razu zaczęli starania o dziecko. Niestety, pierwsza ciąża kobiety zakończyła się poronieniem. Ale już po kilku miesiącach Courtney udało się ponownie zajść w ciążę. W 2010 r. para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – synek otrzymał imię Clint.

Od tamtej pory minęło 12 lat, a Courtney niemal nieustannie była w ciąży. Najdłuższa przerwa to zaledwie kilka miesięcy. Dwunasta pociecha pary przyszła na świat w marcu 2022 r. Kobieta wyznała, że przez 12 lat straciła trzy ciąże.

Dziś Courtney i Chris są bardzo szczęśliwi. Żartują, że chcieli mieć swoją własną „Parszywą dwunastkę” i udało im się spełnić to marzenie. Wszystkie dzieci otrzymały dostały imiona zaczynające się na literę „C”.

To niesamowite, jak to się ułożyło, ponieważ początkowo mieliśmy prawie samych naszych chłopców, a ostatnie pięć ciąż to były dziewczynki, więc wszystko się wyrównało

— skomentowała Rogers.

Urodziła 12 dzieci w 12 lat
Instagram

Antykoncepcja? Nie, dziękuję

Rodzina mieszka w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk. W domu znajduje się siedem sypialni oraz cztery łazienki.

Czy rodzina jeszcze się powiększy? Co prawda zakochani zamierzają poprzestać na sześciu córkach i sześciu synach, ale niewykluczone, że to się jeszcze zmieni. Rogersowie przyznają, że nigdy nie stosowali antykoncepcji i nie zamierzają tego robić, choć lekarz powiedział im, że kolejne ciąże mogą zagrażać zdrowi i życiu 38-latki.

Courtney i Chris czasem słyszą niepochlebne komentarze na swój temat, ale wcale się tym nie przejmują.

Ludzie są w większości wspierający. Czasem zdarzają się przykre komentarze, ponieważ zawsze znajdą się ludzie, którzy nie lubią dużych rodzin. Ale teraz jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nie przejmujemy się tym

– skwitowała Courtney.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x