×

Uczennicy była wyśmiewana z powody swojej fryzury. Jednak reakcja nauczycielki zdziwiła uczniów

Kinsie Johns jest nauczycielką w Anette Winn Elementary School. Kocha swoją pracę i uważa, że lepiej trafić nie mogła. Spełnia się w roli pedagoga i kocha każdego ze swoich uczniów, mimo że niektórzy czasem nie potrafią się zachować.

Tak było pewnego dnia, gdy dowiedziała się, jak została potraktowana jedna z dziewczynek, która do szkoły przyszła uczesana w sposób, który okazał się powodem do kpin. Koledzy z klasy nie pozostawili suchej nitki na dziewczynce. Miała dwa kucyki, które dzieciom wydały się komiczne i beznadziejne. Nauczycielka wpadła wtedy na pomysł, aby utrzeć im nosa.

Dzieci potrafią być okrutne, ale żeby aż tak?

Some girls spend hours trying to make their hair straight and there are those of us who spend hours trying to make it curly!

Opublikowany przez Kinsie Johns Poniedziałek, 28 maja 2012

Nauczycielka wiedziała, co zrobić, aby utrzeć nosa niemiłym uczniom. Następnego dnia pojawiła się w klasie z taką samą fryzurą, jaką miała szykanowana dziewczynka. Nikt się tego nie spodziewał! Dumnie cały dzień chodziła w takim uczesaniu, solidaryzując się tym samym z uczennicą.

Weszła do klasy i nie mogła być bardziej dumna. Oczy dziewczynki zaświeciły się, a jej kolegów otworzyły się ze zdziwienia. Nazywali ją dzień wcześniej kosmitką, mnie już nie mieli odwagi.

Kobieta opublikowała zdjęcie na Facebooku, zachęcając przy tym dzieci do tego, aby były sobą. Zacytowała także słowa dr Seussa:

Po co się dopasowywać, skoro urodziłeś się po to, by się wyróżniać.

She told me yesterday that some students were making fun of her hair and picking on her. So, after a little planning…

Opublikowany przez Kinsie Johns Czwartek, 27 kwietnia 2017

Historia dobrze kończy się dla dziewczynki i dla pozostałych dzieci. Większość z nich zrozumiała, że nie można szykanować ludzi tylko dlatego, że inaczej się ubierają lub zachowują. W szkole przez następne kilka dni pojawiały się uczennice w uczesaniu inspirowanym ostatnimi wydarzeniami.

Może Cię zainteresować

zamknij