Kategorie GwiazdyŚwiat

Jak wyglądałaby twarz Jennifer Lopez BEZ operacji plastycznych? My wiemy!

Jennifer Lopez to bez dwóch zdań fenomen na skalę światową i to nie tylko ze względu na piękny głos, ale również i przede wszystkim wygląd. Otóż gwiazda, która kilka dni temu skończyła 50 lat, wciąż wygląda bosko! Z pewnością wiele osób zadało już sobie pytanie, czy twarz Jennifer Lopez faktycznie mogłaby zachować się w aż tak dobrej kondycji bez ingerencji specjalistów? Odpowiedzi udzielił chirurg plastyczny.

Twarz Jennifer Lopez
Instagram

Wygląd gwiazdy

Znany chirurg plastyczny, Julian De Silva, jest przekonany, że Jennifer Lopez wygląda tak dzięki medycynie estetycznej. Co więcej, z okazji 50. urodzin gwiazdy, postanowił poddać jej twarz dokładnej analizie, a nawet pokazał, jak wyglądałaby jej buzia, gdyby nie ingerencja specjalistów.

Oto stara fotografia Jennifer i domniemane aktualne zdjęcie gwiazdy, gdyby jej twarz nie została dotkniętą magiczną różdżką medycyny estetycznej.

Twarz Jennifer Lopez
Twitter

Twarz Jennifer Lopez

Zdaniem chirurga różnica jest spora. Julian De Silva w rozmowie z „Daily Mail” oznajmił, że przez ostatnie kilkadziesiąt lat twarz Jennifer bardzo się zmieniła. Oto, jakie wnioski wyciągnął.