×

Tuż po narodzinach ściągnął maseczkę. Urocze zdjęcie noworodka obiegło Internet

Tuż po narodzinach ściągnął maseczkę lekarzowi. Zdjęcie energicznego noworodka, który już w pierwszych sekundach życia postanowił pokazać, kto tu rządzi, podbija Internet.

Przebojowe noworodki

Ginekolog dubajskiej kliniki, Same Cheaib, bardzo emocjonalnie przeżywa odbierane przez siebie porody. Jego Instagram wypełniają zdjęcia noworodków, którym pomógł przyjść na świat.

Nie od dziś wiadomo, że niektóre dzieci już w pierwszych sekundach życia prezentują silną osobowość i zdecydowane poglądy na świat, na którym właśnie się pojawiły. Kilka miesięcy temu media dosłownie oszalały na punkcie dziewczynki, która urodziła się metodą cesarskiego cięcia i natychmiast obdarzyła członków personelu medycznego wyjątkowo wściekłą miną. Gdyby spojrzenie mogło zabijać, mieliby naprawdę marne szanse…

Tuż po narodzinach ściągnął maseczkę

Przyjmując poród w klinice w Dubaju, doktor Samer Cheaib jak zwykle miał na twarzy maseczkę. I to była pierwsza rzecz, jaką chwycił noworodek, który właśnie przyszedł na świat. Na zdjęciu, które położnik zamieścił na swoim Instagramie widać, jak dziecko zdecydowanym ruchem ściąga mu z twarzy maseczkę, odsłaniając serdeczny uśmiech lekarza.

Z pewnością noworodek, który od pierwszych sekund życia tak stanowczo pokazuje, kto tu naprawdę rządzi, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Chociaż wyrażanie sprzeciwu wobec maseczek nie jest obecnie zbyt dobrze widziane…

Źródła: www.instagram.com, www.fakt.pl, www.popularne.pl
Fotografie: Instagram, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować