×

Noworodek ze wściekłą miną stał się hitem Internetu. Jego wzrok rozkłada na łopatki!

Noworodek ze wściekłą miną powalił na kolana nie tylko personel szpitala, ale niemal cały świat. Zdjęcia wykonane tuż po porodzie stały się hitem Internetu i wielu zabawnych interpretacji.

Cesarskie cięcie w obecności fotografa

Rodzice małej Isabeli postarali się, by pierwsze chwile spędzone z nowo narodzonym dzieckiem były wyjątkowe, a wspomnienia pozostały w rodzinie na zawsze. Dla ich uwiecznienia wynajęli profesjonalnego fotografa, Rodriga Kunstmanna.

Fotograf dał z siebie wszystko: uczestniczył przy cesarskim cięciu, nie zasłabł na widok krwi i zrobił naprawdę niezłe zdjęcia, na których widać kolejne etapy przychodzenia dziecka na świat.

Noworodek ze wściekłą miną

Isabela Pereira de Jesus przyszła na świat 13 lutego w szpitalu w Rio de Janeiro i nie sprawiała wrażenie szczęśliwej z tego faktu. Wręcz przeciwnie, wymownym wyrazem twarzy dała do zrozumienia rodzinie i personelowi medycznemu, co o tym wszystkim myśli.

Jak widać na zdjęciach, wyciągnięta z łona matki Isabela nie wyglądała na zadowoloną. Nie wiadomo tylko, co najbardziej nie przypadło jej do gustu: nagła zmiana otoczenia, obecność fotografa, czy nalegania personelu medycznego, żeby się rozpłakała.

Jak wspomina Kunstmann, był z tym problem:

Otworzyła szeroko oczy, ale nie płakała. Lekarz musiał nawet powiedzieć: „Płacz, Isa!”. Zrobiła poważną minę i zaczęła płakać dopiero po przecięciu pępowiny

Internet oszalał na punkcie dziewczynki

Fotograf zamieścił zdjęcia z porodu na swoim profilu na Facebooku, wzbudzając ogólnoświatową dyskusję, co mogło nie spodobać się nowo narodzonej dziewczynce. Zdjęcie szybko zyskało tysiące polubień, udostępnień i mnóstwo komentarzy, typu:

Biedny maluch. Jest na planecie zaledwie kilka minut i już ma dosyć.

Nie tylko zmarszczone brwi. Spójrzcie na te oczy. Gdyby spojrzenie mogło zabijać, one są jak sztylety.

Mama Isabeli, Daiane de Jesus Barbosa jest dumna ze sławy, którą osiągnęła córka tuż po narodzinach. Liczy na to, że będzie to początek jej wielkiej kariery:

Moje dziecko urodziło się odważne. Już stało się memem. Ona zawsze marszczy czoło podczas zmiany pieluszki i karmienia. Isabela miała urodzić się 20 lutego, ale wybrała swój własny dzień pokazując swoją osobowość.

Zobacz, o co tyle szumu:

Źródła: www.o2.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować