×

Występ Tuli w półfinale Eurowizji 2019. Nasze reprezentantki pożegnały się z konkursem

Tulia w półfinale Eurowizji 2019 i niestety tylko na tym się skończyło. We wtorek reprezentujący Polskę zespół pożegnał się z dalszą rywalizacją w najsławniejszym konkursie muzycznym. Mimo to uważamy, że warto jeszcze raz zobaczyć, jak dziewczyny prezentowały się na scenie. My jesteśmy zachwyceni!

Tulia w półfinale Eurowizji 2019

Niestety, najgorszy z możliwych scenariuszy stał się faktem. Tulia nie awansowała do finału Eurowizji 2019. Wczoraj nasze reprezentantki wystąpiły na scenie w Tel Awiwie. Był to jednak ich ostatni występ. Dziewczyny pożegnały się z konkursem.

Tulia w półfinale

Pokonały falę hejtu, a występ był świetny!

Kiedy podano do informacji, kto będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, niektórym wybór się nie spodobał. Na dziewczyny z zespołu Tulia spadła w sieci pokaźna fala hejtu. One jednak nie poddały się.

Mimo że pojawiły się także i plotki o tym, że mają zamiar zrezygnować z tego zaszczytu, dzielnie walczyły. Nasze reprezentantki na scenie zaprezentowały się świetnie i jak widać na nagraniach zgromadzonym tłumom ich występ także się podobał!

Ogrom pozytywnych komentarzy

W serwisie YouTube, pod powyższym nagraniem znajduje się cała masa pozytywnych komentarzy i to od zagranicznych internautów! Odbiór naszych dziewczyn był więc bardzo korzystny! Obcokrajowcy chwalili Tulię za piosenkę „Fire of Love (Pali się)”. Mało tego, byli też zdziwieni, że Polska pożegnała się już z konkursem…

Jak San Marino mogło awansować zamiast tego

Polsko, to było bardzo dziwne, ale świetne

Wybitne

To nie fair

To była najlepsza piosenka tego wieczoru

TTulia na zdjęciu

Dziewczyny, my życzymy kolejnych sukcesów! ❤

Może Cię zainteresować