×

Trudny test na spostrzegawczość. Tylko jedna na 100 osób potrafi wskazać kota!

Czy potrafisz myśleć w sposób nieszablonowy? Ten trudny test na spostrzegawczość wymaga niestandardowego myślenia. Tylko 1 na 100 osób potrafi znaleźć kota na tym obrazku bez żadnych wskazówek.

Trudny test na spostrzegawczość

Testy na spostrzegawczość potrafią wiele zdradzić na temat naszej osobowości i inteligencji. Niektóre z nich, choć pozornie proste, stanowią dla nas niezłą zagwozdkę. Ale im więcej trudności sprawia dana łamigłówka, tym większą satysfakcję czerpiemy z jej rozwiązania. A jeśli sprostamy wyzwaniu, możemy sobie udowodnić, że jesteśmy bystrzy i szybcy. Właśnie dlatego testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością, choć nie wszyscy mają odwagę, żeby się sprawdzić.

Ten test na spostrzegawczość opublikował portal reddit.com. Wydaje się, że jest wręcz dziecinnie prosty, a rozwiązanie zagadki nie stanowi większego wyzwania. Ale czy na pewno?

Czy potrafisz znaleźć kota?

Na ilustracji widzimy kobietę, która jest w trakcie sprzątania pomieszczenia. Jednak najwyraźniej coś ją powstrzymuje, ponieważ zatrzymała się i patrzy przed siebie. Cała zabawa polega na tym, by dowiedzieć się, gdzie autor ilustracji ukrył kota.

Wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste, o czym świadczy konsternacja wśród użytkowników serwisu i nie tylko. Według szacunków, tylko 1 na 100 internautów jest w stanie odnaleźć na ilustracji kota bez żadnych wskazówek. Czy należysz do tego wąskiego grona?

trudny test na spostrzegawczość
Reddit

Podpowiedź, dzięki której od razu znajdziesz kota

Jeśli masz problemy z rozwiązaniem zagadki, podpowiadamy – na ilustracji znajdziesz jedynie kontury kota. Ale dostrzeżenie ich wcale nie jest proste.

Odwróć kontur o 90 stopni i spójrz na przestrzeń między głową kobiety a miotłą.

Teraz widzisz?

Reddit

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Reddit (miniatura wpisu), Reddit

Może Cię zainteresować

zamknij