×

6 mężczyzn, którzy poddali się operacjom tylko po to, aby zajść w ciążę

Transseksualiści żyją na tym świecie już od dawna. Podczas gdy jedni ich akceptują, inni kompletnie nie mogą się z tym pogodzić i zrobią wszystko, aby uprzykrzyć im życie. Zdecydowanie bardziej kontrowersyjne są jednak osoby transpłciowe – przypadki, w których mężczyźni posiadają żeńskie genitalia i mogą zajść w ciążę.

Oto zdjęcia transpłciowych mężczyzn, którzy… przygotowują się do narodzin „własnego dziecka”. A wydawać by się mogło, że to niemożliwe.

1. Thomas Beatie

Thomas Beatie z praktycznego punktu widzenia został męską matką. To pierwszy transseksualista, który zaszedł w ciążę. Jego marzenie się spełniło, a dzisiaj jest już „ojcem” trójki dzieci.

2. Kayden Coleman

Kiedy minęło 10 lat od transpłciowej zmiany Kaydena, dowiedział się, że jest w 21 tygodniu ciąży!

Nawet kiedy po raz pierwszy trzymałem swoje dziecko, czułem, że jest po prostu moje. Byłem tak szczęśliwy, kiedy w końcu mogłem zobaczyć jego twarz.

3. Trystan Reese

Trystan i jego partner, BIff Chaplow, adoptowali siostrzenicę i siostrzeńca, którzy byli bici w swoich domach. Oprócz tego postanowili mieć swoje własne dziecko.

Byłem bardzo podekscytowany, że jestem w ciąży z osobą, którą tak bardzo kocham, a później zacząłem się naprawdę tego bać. Nie wiedziałem, czy sobie poradzę. Ciąża nie jest lekka, narodziny również, ale mam nadzieję, że razem jakoś przez to przebrniemy.

4. Fernando Machado

Pierwszy ciężarny mężczyzna z Ekwadoru zaszedł w ciążę dzięki swojej transseksualnej żonie Diane Rodriguez.

Zacząłem płakać ze szczęścia, lęku i strachu na raz. To była najpiękniejsza chwila w moim życiu – tak Fernando wspomina moment, w którym dowiedział się, że jest w ciąży.

5. Scott Moore

Zarówno Scott Moore, jak i jego mąż Thomas, są osobami transpłciowymi.Dzisiaj wychowują dwójkę dzieci i są bardzo szczęśliwi.

6. Chris Rehs-Dupin

Chris Rehs-Dupin z dumą opowiadał w mediach o swojej nienarodzonej jeszcze córeczce. Wszystko zaczęło się od tego, że jego żona Amy nie mogła mieć dziecka. To dlatego Chris zgłosił się na ochotnika, aby urodzić potomka.

Nie miałem problemu z tym, że będę rodził. Mogli go mieć natomiast pozostali. Myślę, że nie straciłem przez to swojej tożsamości. Niektórzy uważają, że mężczyźni nie powinni rodzić dzieci. Dla mnie to niesamowite doświadczenie.

Może Cię zainteresować