×

6 mężczyzn, którzy poddali się operacjom tylko po to, aby zajść w ciążę

Transseksualiści żyją na tym świecie już od dawna. Podczas gdy jedni ich akceptują, inni kompletnie nie mogą się z tym pogodzić i zrobią wszystko, aby uprzykrzyć im życie. Zdecydowanie bardziej kontrowersyjne są jednak osoby transpłciowe – przypadki, w których mężczyźni posiadają żeńskie genitalia i mogą zajść w ciążę.

Oto zdjęcia transpłciowych mężczyzn, którzy… przygotowują się do narodzin „własnego dziecka”. A wydawać by się mogło, że to niemożliwe.

1. Thomas Beatie

Daily Wire

Thomas Beatie z praktycznego punktu widzenia został męską matką. To pierwszy transseksualista, który zaszedł w ciążę. Jego marzenie się spełniło, a dzisiaj jest już „ojcem” trójki dzieci.

Daily Wire

2. Kayden Coleman

bretbart

Kiedy minęło 10 lat od transpłciowej zmiany Kaydena, dowiedział się, że jest w 21 tygodniu ciąży!

Siana Danpullo’s Blog

Nawet kiedy po raz pierwszy trzymałem swoje dziecko, czułem, że jest po prostu moje. Byłem tak szczęśliwy, kiedy w końcu mogłem zobaczyć jego twarz.

3. Trystan Reese

Daily Mail

Trystan i jego partner, BIff Chaplow, adoptowali siostrzenicę i siostrzeńca, którzy byli bici w swoich domach. Oprócz tego postanowili mieć swoje własne dziecko.

Toronto Star

Byłem bardzo podekscytowany, że jestem w ciąży z osobą, którą tak bardzo kocham, a później zacząłem się naprawdę tego bać. Nie wiedziałem, czy sobie poradzę. Ciąża nie jest lekka, narodziny również, ale mam nadzieję, że razem jakoś przez to przebrniemy.

4. Fernando Machado

Daily Mirror

Pierwszy ciężarny mężczyzna z Ekwadoru zaszedł w ciążę dzięki swojej transseksualnej żonie Diane Rodriguez.

India Today

Zacząłem płakać ze szczęścia, lęku i strachu na raz. To była najpiękniejsza chwila w moim życiu – tak Fernando wspomina moment, w którym dowiedział się, że jest w ciąży.

5. Scott Moore

NY Daily News

Zarówno Scott Moore, jak i jego mąż Thomas, są osobami transpłciowymi.Dzisiaj wychowują dwójkę dzieci i są bardzo szczęśliwi.

6. Chris Rehs-Dupin

Buzz Nigeria

Chris Rehs-Dupin z dumą opowiadał w mediach o swojej nienarodzonej jeszcze córeczce. Wszystko zaczęło się od tego, że jego żona Amy nie mogła mieć dziecka. To dlatego Chris zgłosił się na ochotnika, aby urodzić potomka.

thepicta

Nie miałem problemu z tym, że będę rodził. Mogli go mieć natomiast pozostali. Myślę, że nie straciłem przez to swojej tożsamości. Niektórzy uważają, że mężczyźni nie powinni rodzić dzieci. Dla mnie to niesamowite doświadczenie.

Może Cię zainteresować

zamknij