×

Znany DJ doprowadził do wypadku będąc pod wpływem. Odebrał życie niewinnemu człowiekowi

W świecie polskiej muzyki elektronicznej jakiś czas temu doszło do tragedii. Niejaki Tom Swoon, który swoją muzyką podbijał serca klubowiczów na całym świecie, potrącił ze skutkiem śmiertelnym jedną osobę. Sam był pod wpływem alkoholu.

Miał wszystko, dziś niewiele zostało…

W zimowy poranek 5 grudnia 2017 roku DJ jechał swoim Volkswagenem Sirocco z prędkością 170 km/h. Uderzył w VW Borę, co doprowadziło do śmierci na miejscu pasażera uderzonego auta i obrażeń kobiety, która je prowadziło.

Szybko pojawiła się policja. Tom w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu. Trafił do aresztu, gdzie spędził swoje 25. urodziny. I to właśnie ten dzień skłonił go do głębokich refleksji, którymi podzielił się z fanami.

Tragedia, której nigdy nie zapomni

Drodzy fani, przyjaciele, koledzy:

Już dawno myślałem o tym, by się do Was odezwać. Z wielu jednak względów wciąż odkładałem napisanie tych kilku słów. Dziś, w końcu czuję się gotów, by podzielić się z Wami swą historią.

Dokładnie pół roku temu, 5 grudnia 2017 będąc pod wpływem alkoholu spowodowałem wypadek drogowy w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba. Przyznałem się do winy i od tamtej pory oczekuję w areszcie na proces.

Piszę ten list, ponieważ chcę z całego serca przeprosić. Przepraszam rodzinę, która straciła najbliższą im osobę- nie mogę wyobrazić sobie bólu, jaki nieumyślnie zadałem tamtej nocy, a który trwa zapewne do dziś. Przepraszam też wszystkich którzy się na mnie zawiedli- sam nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Mimo to, pogodziłem się już z faktem, że czeka mnie surowa kara.

Życie ze świadomością, że nieumyślnie przyczyniło się do czyjejś śmierci jest najstraszniejszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Nie ma dnia, w którym bym o tym nie myślał. Brak słów, które mogłyby oddać to, jak bardzo żałuję tego, co się wydarzyło.

Nie mam pojęcia kiedy opuszczę więzienne mury- wiem jednak, że chcę opuścić je jako nowy człowiek i prowadzić zupełnie inne życie. Dlatego też podjąłem decyzję o zakończeniu projektu pod tytułem „Tom Swoon”. Nadszedł czas, by skupić się na innych, ważniejszych od kariery sprawach. Przepraszam, że to wszystko skończyło się tak nagle… i tak tragicznie.

-Dorian

Dear fans, dear friends: I was thinking about reaching out to you for a long time now.But for many various…

Opublikowany przez Tom Swoon Środa, 6 czerwca 2018

Jazda pod wpływem alkoholu nigdy nie powinna mieć miejsca…

Może Cię zainteresować