×

Tiktokerka porzucona dzień po ślubie. Twierdzi, że to wina teściowej

Tiktokerka porzucona dzień po ślubie. Jak twierdzi, świeżo poślubiony mąż zostawił ją przez teściową, która kazała synowi wybierać – albo ona, albo żona. Mężczyzna wybrał mamę.

Tiktokerka porzucona dzień po ślubie

Ślubowali sobie miłość do grobowej deski, ale ta historia miłosna zakończyła się znacznie szybciej. Uczucia wystarczyło jedynie na dobę. Kanadyjska tiktokerka @jillian_diana podzieliła się swoją historią z obserwatorami.

W pierwszej części nagrania opowiedziała o pięknym, wymarzonym ślubie. Para pobrała się na meksykańskiej plaży. Były białe kwiaty, piękna suknia ślubna i szampańska impreza do białego rana. Związek trwał niewiele dłużej…

Porzucił ją dzień po ślubie
TikTok

Jak twierdzi Jilian, mąż zostawił ją dzień po ślubie. Oddał jej obrączkę i niespodziewanie porzucił zdezorientowaną kobietę. Jilian twierdzi, że powodem gwałtownego zerwania była inna kobieta. I wcale nie chodzi o kochankę.

Wszystko przez teściową?

Teściowe są bohaterkami wielu żartów i anegdot, a o ich relacjach z synową lub zięciem krążą legendy. Nie tylko w Polsce. Jilian twierdzi, że to teściowa odpowiada za rozpad jej małżeństwa. Ponoć kobieta była zazdrosna o swoją świeżo upieczoną synową i powiedziała synowi, że musi wybrać pomiędzy matką a żoną. Zdaniem Jilian, kobieta miała problem z tym, że jej syn zbyt dużo uwagi poświęca żonie. Nie potrafiła znieść tego, że nagle przestała być najważniejszą kobietą w jego życiu. Padły obraźliwe słowa. Starsza kobieta miała również zwyzywać pannę młodą i powiedzieć, że jej „nienawidzi”.

Porzucił ją dzień po ślubie
TikTok

Świeżo upieczony małżonek Jilian dokonał zaskakującego wyboru. Zerwał z żoną zaledwie dzień po ślubie. W dodatku porzucił Jilian w bardzo trudnej sytuacji. Kazał się jej wynieść z mieszkania, chociaż wiedział, że kobieta nie może wrócić do domu ze względu na kwarantannę i sytuację związaną z koronawirusem.

Gdy kwarantanna dobiegła końca, Jilian próbowała rozmawiać z mężem na temat rozwodu. Ale w odpowiedzi usłyszała, że w tej chwili załatwienie formalności nie będzie możliwe, ponieważ mężczyzna chce się przeprowadzić na trzy lata „do cyrku w Południowej Afryce”.

Jilian twierdzi, że mąż nadal prześladuje ją z fejkowych kont w mediach społecznościowych. Z kolei rodzina „pana młodego” podtrzymuje, że Jilian kłamie.

@jillian_diana

#greenscreen

♬ original sound – Jillian

Fotografie: www.pexels.com

Może Cię zainteresować

zamknij