×

Test z pandą dla wytrwałych! Większość wymięka i nie potrafi jej odnaleźć na obrazku

Test z pandą, to niezły sprawdzian Twojego wzroku i zdolności skupiania uwagi. Czy uda ci się ją znaleźć na poniższej ilustracji? Niektórzy poddają się przed rozwiązaniem zagadki. Bo łatwo nie jest, ale właśnie to sprawia, że ten mini test na spostrzegawczość staje się interesujący. Myślisz, że to zabawa dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Nasz mózg, tak jak i ciało, potrzebuje gimnastyki!

Test z pandą – sprawdza Twoją spostrzegawczość

Bardzo często próbujemy zmotywować się do tego, by zacząć regularnie uprawiać jakiś sport. Ale w natłoku codziennych obowiązków zapominamy, że nasz mózg również potrzebuje gimnastyki!

Testy na spostrzegawczość możemy potraktować właśnie jak gimnastykę dla naszego mózgu. Wymagają dużej koncentracji i spostrzegawczości, poprawiają kreatywność i logiczne myślenie. To szczególnie cenne w dzisiejszych czasach, gdy pewne rzeczy mamy po prostu podane na tacy. Wiele czynności wykonujemy machinalnie, a czas wolny spędzamy bezmyślnie gapiąc się w ekran smartfona, laptopa czy telewizora.

Jednym ze sposobów na to, by pobudzić nasz mózg do bardziej wytężonej pracy, jest rozwiązywanie zagadek takich, jak ta…

Czy uda ci się znaleźć pandę na poniższej ilustracji?

Test z pandą
BoredPanda

Ile czasu zajęło Ci odnalezienie uroczego zwierzątka? A może nadal próbujesz odnaleźć pandę wśród czarno-białych tabletek?

Jeśli nie chcesz już dalej szukać, albo chcesz sprawdzić, że Twoja odpowiedź jest poprawna przejdź do dalszej części artykułu.

Chcesz poznać właściwe rozwiązanie testu z pandą?

Niektórym wypatrzenie pandy wśród czarno-białych tabletek nie sprawia większego trudu. Ale inni rezygnują, zanim uda im się rozwiązać tę zagadkę.

Tym mniej cierpliwym podpowiadamy, jakie jest prawidłowe rozwiązanie:

3…

2..

1.

Wiedziałeś, gdzie jest panda?

, www.boredpanda.com
Fotografie: BoredPanda

Może Cię zainteresować

zamknij