×

Teorie spiskowe ze świata gwiazd. Niektóre brzmią jak scenariusz filmowy

Świat show biznesu rządzi się swoimi prawami, a raczej… ich brakiem. Nie sposób ogarnąć wszystkich plotek, które pojawiają się każdego dnia. Z tego też powodu ludzie nie są w stanie nadążyć za tym, co się dzieje i zdarza się, że sami wymyślają kolejne historie o swoich ulubionych celebrytach.

Pomyślisz, że to dziwne i nie ma sensu, ale co w tym świecie tak naprawdę ma sens? ?

Dlatego też podzielimy się z Wami najbardziej szalonymi teoriami spiskowymi o gwiazdach, jakie kiedykolwiek trafiły do sieci. Ludzie to mają wyobraźnię!

J.K. Rowling autorka powieści o Harrym Potterze według teorii spiskowych nie ma być autorką sagi

Niektórzy uważają, że historia o Harrym została stworzona przez grupę copywriterów, a sama J.K. Rowling jest aktorką, która ma tylko grać pisarkę. Tak, zakręcone, ale ktoś na to wpadł!

Tym także przez pewien czas żyli fani Stanleya Kubricka

Mówiło się nieoficjalnie, że reżyser miał nakręcić w studio znane wszystkim lądowanie na Księżycu z 21 lipca 1969. Wiele osób widzi w tym nagraniu rękę znanego twórcy i twierdzą oni, że to na pewno zostało sfingowane.

Ta teoria może nie spodobać się wszystkim fanom Beyonce

Według tej plotki znana piosenkarka jest już po 40., a Solange nie jest jej siostrą, a córką! Bardzo to pokręcone i nie wiemy, dlaczego taka informacja miałaby być skrywana w tajemnicy, jeśli faktycznie byłaby prawdą.

Elivs Presley żyje!

Na temat tego wokalisty powstało tyle teorii, że ciężko wybrać tę, o której faktycznie warto wspomnieć. Skusimy się jednak na plotkę, według której król rock&rolla cały czas żyje. Jeśli to byłaby prawda, to od 1977 roku musi się nieźle ukrywać.

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć także miejsca dla królewskiej rodziny brytyjskiej

Ta plotka głosi, że książę Harry nie jest biologicznym synem księcia Karola, a jest nim kochanek księżnej Diany, James Hewiit.

Ikona popkultury i symbol seksu – Marilyn Monroe. Jak zginęła?

Insynuacji jest cała masa, łącznie z tą, że wcale nie popełniła samobójstwa, a została zamordowana. Fani nie mogą uwierzyć w to, że tak piękna i pełna życia kobieta decyduje się odebrać sobie szansę na dalszą karierę i rozwój.

Ta teoria jest dość absurdalna, ponieważ według niej Michael Jackson i jego siostra mają być… tą samą osobą

Wszystko może i byłoby w porządku, gdyby nie zdjęcia, na których rodzeństwo razem pozuje ?

Nicolas Cage według doniesień ludzi zajmujących się teoriami spiskowymi ma być wampirem

Skąd takie rewelacje? Otóż pewien sprzedawca antyków znalazł zdjęcie z XIX wieku, na którym zauważył mężczyznę łudzącego podobnego do znanego aktora. Według niego Cage jest wampirem, który spija ludzką krew, aby móc żyć wiecznie. Nicholas nawet sam odniósł się do tych rewelacji w czasie rozmowy z Davidem Lettermanem. Powiedział, że nie jest wampirem, nie pije krwi i widzi swoje odbicie w lustrze – w przeciwieństwie do wampirów ?

A jakie teorie spiskowe o gwiazdach Wam najbardziej zapadły w pamięci?

Może Cię zainteresować