×

Taniec Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza podbił sieć. Powstała parodia

Taniec Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza zrobił furorę w sieci. Prowadzący program „W kontrze” na TVP Info dali się ponieść emocjom i niespodziewanie wskoczyli na parkiet. Razem bawili się do melodii piosenki Modern Talking „You’re My Heart, You’re My Soul”. Naprawdę!

Żenujący występ prowadzących

Jarosław Jakimowicz i była kandydatka na prezydenta, Magalena Ogórek w jednym z odcinków programu „W kontrze” pozwolili sobie na szalony występ. Wspólnie wskoczyli na scenę. Jakimowicz zaczął grać na gitarze, a Magdalena Ogórek odważnie wyginała się w rytm muzyki.

Niestety nie wszystkim przypadł do gustu artystyczny występ prowadzących poważny program w TVP Info. Poseł Tomasz Trela zamieścił w sieci nagranie z udziałem Jakimowicza i Ogórek, szydząc przy tym z obojga. Stwierdził, że jest to:

Cyrkowy występ za 2 mld zł.

Nagranie szybko zdobyło ogromną popularność w Internecie. Powstało już nawet kilka przeróbek filmiku. Na jednym z nich pojawił się Donald Trump oraz słynny kot w towarzystwie bębniarza.

Taniec Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza

Oglądając muzyczno-taneczne popisy Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza wiele osób mogło pomyśleć, że prowadzący rzeczywiście gra na gitarze. Czujni widzowie, zauważyli jednak, że Jarosław Jakimowicz tylko udawał. Chwilę wcześniej instrument podała mu jedna z osób z obsługi technicznej.

Występ trwał jedynie kilkanaście sekund, ale z pewnością widzowie zapamiętają go na długo. Niedługo po zakończeniu show Jarosław Jakimowicz stwierdził, że na pewno czeka go wspaniała kariera. Przewidywał nawet, że wszystkie serwisy informacyjne będą komentować ten występ.

Już widzę, jak nas niemieckie media zaatakują, Węglarczyk (Onetu), Wirtualna Polska.

Póki co zagraniczne media nie uznały występu prowadzących z TVP Info za dość interesujący, aby o nim pisać. Za to polscy internauci z chęcią komentują popisy Ogórek i Jakimowicza. Niestety, większość uważa, że zachowanie prezenterów było… żenujące.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij