×

22-latka ma obsesję na punkcie powiększania sobie ust. Rosną w zastraszającym tempie

Metod na zwrócenie na siebie uwagi jest mnóstwo. Jedni wykazują się talentem i ponadprzeciętnymi umiejętnościami, inni zachowują się tak, żeby było o nich głośno, a jeszcze inni eksperymentują ze swoim wyglądem. Do tej ostatniej grupy zalicza się Tamara Tulum, która ma obsesję na punkcie powiększania swoich ust. Efekt po każdym kolejnym wstrzyknięciu wypełniacza publikuje na swoim Instagramie.

@tamaratulum/ Jam Press

Jej usta są ogromne

Tamara Tulum ma 22 lata i pochodzi ze Szwecji. Kobieta podkreśla, że zawsze była zadowolona ze swoich naturalnych ust, ale kiedy odkryła, jakie możliwości daje wypełniacz, jej nastawienie diametralnie się zmieniło. Szacuje się, że do dnia dzisiejszego wydała na samo wypełnianie ust już w sumie 2054 funtów (około 9550 złotych).

Reakcje fanów

„Ponętne” usta Tamary i publikowane przez nią autoportrety z hashtagiem #biglips przyczyniły się do tego, że liczba jej fanów wciąż rośnie. Śmiało można więc powiedzieć, że ogromne usta 22-latki stały się swego rodzaju ważną (o ile nie najważniejszą) częścią jej osobistej marki.

Inspiruję się sobą. Nie inspiruję się Kylie. Jej usta są za małe. Czuję się jak Bratz – mówi o sobie Tamara porównując się do lalki

Czy możemy tutaj mówić o uzależnieniu?

Tamara sama przyznaje, że może być już uzależniona od wypełniaczy ust. Choć jest tego świadoma, nie planuje przestawać ich powiększać – jej zdaniem nie ma czegoś takiego jak „za duże usta”. Na pytania, czy uważa, że ma najpiękniejsze usta na świecie i czy pewnego dnia trafią one do Księgi Rekordów Guinessa odpowiada krótko: „Zobaczymy”.

Myślicie, że kiedyś powie sobie dość?

Polecane

Może Cię zainteresować