×

Sylwia z „Gogglebox” jest w 7. miesiącu ciąży. Pokazała, jak urządziła pokoik dla dziecka

Program Gogglebox zyskał spore zainteresowanie widzów przed telewizorami. Formuła, w której ludzie „tacy jak my” oglądają i na bieżąco komentują telewizyjny świat, przypadła Polakom do gustu. I automatycznie postaci z tego projektu także zyskały na popularności.

Wśród nich z pewnością jest Sylwia Bomba, ciemnowłosa piękność, do której na pewno wzdychał niejeden mężczyzna

Jednak należy pamiętać, że Sylwia to nie tylko bohaterka Gogglebox, ale przede wszystkim prężnie działającą fotografka, która ukończyła Łódzką Szkołę Filmową. Wystąpiła także w programie „Damy i Wieśniaczki PL”.

Sylwia sama poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka

Kochani, w końcu czuje się gotowa, by podzielić się Naszym szczęściem z Wami. Było już trochę domysłów i zapytań, na które teraz mogę odpowiedzieć: tak, zostanę mamą ❣️?❤️ od września będziecie mogli oglądać mój rosnący brzuszek w Gogglebox, a ja obiecuje być modna, fit mamą. Trzymajcie za Nas kciuki

Fotografka nie zwalnia tempa i już przygotowuje pokoik dla swojego maleństwa. Pokazała nieco więcej na swoim Instagramie

Ci bardziej ciekawi, chcieli także wiedzieć, kim jest szczęśliwy przyszły tata. Tego Sylwia nie zamierza ukrywać

Często chwali się zdjęciami z ukochanym, który, jak sama podkreśla, jest bardzo zapracowany i mało ma czasu na wspólne fotografie.

Przyszłej mamie życzymy dużo cierpliwości, a maluszkowi dużo zdrowia

Może Cię zainteresować

zamknij