×

To ona będzie nową gwiazdą „Królowych życia”. Kim jest Sylwia Peretti?

Sylwia Peretti ma być jedną z nowych bohaterek „Królowych życia”. 39-latka, która bynajmniej nie wygląda na swój wiek, nie będzie debiutantką. Na „małym ekranie” już wcześniej zaliczyła występ w „Kuchennych rewolucjach”.

Sylwia Peretti w „Królowych życia”

Celebrytka może być jednak mocno zestresowana swym ponownym pokazaniem się przed kamerami. Od czasu jej poprzedniej przygody minęło bowiem aż 9 lat – wystąpiła w programie Magdy Gessler w 2011 roku. Wtedy była współwłaścicielką krakowskiej restauracji „U jędzy” (przemianowanej w wyniku Kuchennych Rewolucji na Edelweiss). Program jednak nie pomógł jej interesowi. Restauracja została zamknięta i zniknęła z gastronomicznej mapy krakowskich lokali.

Motomaniaczka

Jej fani twierdzą, że od tamtego czasu niewiele się zmieniła i nadal jest cudownej urody i charakteru kobietą. Sylwia od wielu lat jest obecna przede wszystkim na swoim Instagramie, gdzie cieszy się całkiem sporą popularnością. Jej zdjęcia są dość charakterystyczne – widać po nich, że lubi drogie samochody (sama określa siebie, jako motomaniaka) i inne gadżety, lubi pozować w skąpych strojach, eksponujących zwłaszcza jej biust, a czasem pokazuje się zupełnie nago.

Kto oprócz Sylwii?

Sylwia jest wyraźnie podekscytowana swoim udziałem w „Królowych życia”. Oprócz niej poznamy pięć nowych postaci, będzie to bloger Leon van Nispen i jego mąż Damian Antczak van Nispen, a także Patrycja Banaś – ring girl, znana z sesji dla CKM, instagramerka Justyna Anna Wojciukiewicz i stylistka fryzur Anna Renusz. Wystąpią także znane z poprzednich edycji Dagmara Kaźmierska, Izabela Macudzińska oraz Kasia Alexander. Zabraknie za to popularnych i bardzo lubianych Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna.

Źródła: www.wprost.pl, krakow.naszemiasto.pl, dziennikpolski24.pl

Może Cię zainteresować

zamknij