×

Mikołaj Krawczyk znów zostanie tatą! Jego żona pokazała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak spodziewają się dziecka! Choć tego typu plotki krążyły po sieci już od jakiegoś czasu, nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone. Aż to teraz… Przyszła mama podzieliła się bowiem na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym dumnie pozuje ze swoim z ciążowym brzuszkiem.

Prywatność pary

Mikołaj i Sylwia mimo sporej popularności bardzo cenią sobie prywatność. Do ostatnich chwil trzymali w tajemnicy wiadomość o ślubie, w którym uczestniczyła jedynie najbliższa rodzina pary. Nie inaczej było w przypadku ciąży aktorki. Po opublikowanym po raz pierwszy przez Sylwię zdjęciu z ciężarnym brzuszkiem wyraźnie widać, że nie są to pierwsze dni czy nawet miesiące błogosławionego stanu, w jakim się znalazła.

Samopoczucie aktorki

I choć aktorka jest już po 40-stce, otwarcie przyznaje, że czuje się podczas ciąży bardzo dobrze.

Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza … ja czuję się świetnie !!! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas – napisała pod zamieszczonym zdjęciem Sylwia

Chłopczyk czy dziewczynka?

Choć ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ para nie podała do publicznej wiadomości takiej informacji, uwagę internautów zwróciły zamieszczone hasztagi, które mogą sugerować odpowiedź na to pytanie. Jeden z nich wskazuje bowiem na to, że para już niedługo powita na świecie córeczkę.

Oboje mają już dzieci z poprzednich związków

Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk był niegdyś z Anetą Zając, która stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu pt. „Pierwsza Miłość”. Ich związek skończył się jedna dobrych kilka lat temu. Aktorska para ma dwóch 8-letnich synów: Michała i Roberta, którymi na co dzień zajmuje się Aneta. Mikołaj bardzo szybko po tym przykrym wydarzeniu związał się z Agnieszką Włodarczyk, koleżanką z planu. Ten związek także nie przetrwał próby czasu, a Mikołaj zamienił jedną aktorkę na kolejną – Sylwię, z którą jest do dnia dzisiejszego.

Sylwia Juszczak jest dwukrotną rozwódką. Aktorka była w związku małżeńskim z Tomaszem Pągowskim, z którym ma dwóch synów: Vincenta i Nataniela. Para nie była jednak sobie pisana i ostatecznie się rozwiodła. Następnie Sylwia wzięła ślub z Norwegiem, Magnusem Arnesenem, 28 stycznia 2011 roku, z którym rozwiodła się początkiem 2016 roku. Od 2016 jest związana z aktorem Mikołajem Krawczykiem, którego poślubiła w 2017. Dzisiaj oboje oczekują na narodziny dziecka.

Czy już wkrótce para powita na świecie córeczkę? Przekonamy się o tym niebawem. Póki co gratulujemy i życzymy zdrowia dla całej rodzinki!

Może Cię zainteresować

zamknij