×

Matka 2 dzieci zarabia 20 tys. zł miesięcznie. Kobieta publikuje pikantne zdjęcia swojego ciała

Matka dwójki dzieci od jakiegoś czasu nie pracuje. Kobieta znalazła inny sposób na zarabianie pieniędzy.

Summers VonHesse, 30-letnia mama, zarabia z domu. Przez Internet sprzedaje swoje zdjęcia. Za oszałamiające kwoty kobieta pokazuje swoje ciało naznaczone niedoskonałościami.

Fotografie z kostiumach kąpielowych, bieliźnie, a niekiedy nawet nagie, pozwalają kobiecie zarobić około 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Co dziwniejsze, głównym fotografem jest jej mąż, który pracuje w wojsku. Summers przyznaje, że odkąd osiem lat temu wyszła za mąż, nie miała „prawdziwej pracy”.

Wszystko zaczęło się w listopadzie zeszłego roku. Kobieta zaczęła publikować swoje pikantne zdjęcia na Instargamie i tym zyskała ponad 100000 obserwujących.

Taka publiczność natchnęła ją do tego, by publikować więcej, a w końcu zrobić z tego biznes i zarabiać.

Summers otworzyła stronę, na której trzeba zapłacić od 25 do 200 złotych za przeglądanie jej zdjęć. Okazuje się, że chętnych jest bardzo wielu.

Pomijając zawrotne kwoty, które ktoś jest skłonny płacić, by oglądać roznegliżowaną mamę, Summers twierdzi, że lubi to, co robi. Zarobki to po prostu bonus.

Jak na ironię losu, Summers miała ogromne kompleksy i trudności z zaakceptowaniem siebie. Dzięki Instagramowi i stronie internetowej, w końcu nauczyła się kochać swoje ciało.

Mąż nie ma problemów z faktem, że jego prawie nagą żonę oglądają miliony osób. Jest dumny i zachwycony jej pięknem.

Summers wyjaśnia, że nagość nie zawsze musi wiązać się z seksualnością. Chodzi o naturalność i kobieta nie zgadza się z powszechnym przekonaniem, że nagość to coś złego.

Kobieta odważnie spełnia marzenia i cieszy się ze wsparcia najbliższych. W najbliższym czasie nie ma zamiaru porzucić swojej „pracy”.

Może Cię zainteresować

zamknij