×

2 lata po cesarce pokazała, jak wygląda jej brzuch. Nie brakuje fałdek i obwisłej skóry

W sieci nieustannie pojawiają się zdjęcia fit mam, które w krótkim czasie po porodzie wracają do figury sprzed ciąży. Jednym kobietom powrót do formy przychodzi z łatwością, innym nie. Do tej drugiej grupy zalicza się Mel Watts. Nie ma co ukrywać w dzisiejszych czasach ludzie lubią oglądać wyidealizowany świat, ale ona stawia na rzeczywistą autentyczność.

Rozstępy, obwisła skóra czy nadmiar tkanki tłuszczowej – tak wygląda prawda

Mel jest australijską blogerką parentingową, a co najważniejsze, jest przede wszystkim mamą. Nie wstydzi się pokazywać własnego, nie do końca 'doskonałego’ ciała. Kobieta upublicznia swoje zdjęcia bez cenzury czy retuszu. Ostatnia fotografia jest tego najlepszym dowodem.

32-latka pokazała publicznie brzuch 2 lata po porodzie

Za chwilę wracam. Czekam tylko aż moje ciało wróci do stanu sprzed ciąży.

2 lata później wiem jedno – chciałabym mieć takie podejście do życia jak teraz, kiedy byłam nastolatką. Wtedy też powinnam wychodzić z założenia, że nie interesuje mnie, co ludzie o mnie myślą.

Dawne ciało nie wróci. Nawet trochę.

Wściekam się, kiedy czytam o „powrocie do normalnego stanu”. Nasz organizm się zmienia i nigdy nie będzie taki sam. Tym bardziej, jeśli nosisz w sobie, rodzisz, a później wychowujesz dziecko

Przepadło. Tak samo jak to, że kiedyś mogłam balować całą noc, a później budziłam się świeża i wypoczęta.

Doceń to, co masz. Jeśli tego nie lubisz – napraw to. Z odpowiednim nastawieniem możesz pokochać stan, w jakim aktualnie się znajdujesz. A jeśli ktokolwiek będzie mówił inaczej – czy na pewno potrzebujesz go w swoim życiu?

Potrzeba czasu, żeby polubić siebie, ale kiedy to zrobisz, okazuje się, że wcale nie jest tak źle. Ja np. zrozumiałam, że mam świetne poczucie humoru. To ono rozbawia moich przyjaciół, a ewentualny sześciopak na brzuchu nie ma tu nic do rzeczy.

Sama jestem dla siebie przyjaciółką

Wiele kobiet przyznało rację Mel. My gratulujemy odwagi i samoakceptacji. Brawo!

Może Cię zainteresować