×

Sposób na wykrycie zdrady chłopaka. Wideo TikTokerki robi furorę w sieci!

Jedna z TikTokerek znalazła nowy sposób na wykrycie zdrady chłopaka. Okazał się on niezwykle skuteczny oraz nowatorski. Wystarczą tylko dwa kroki, by szybko odkryć prawdę!

Sposób na wykrycie zdrady chłopaka

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie Feliciaburzotta podzieliła się krótką historią o tym, jak odkryła zdradę swojego chłopaka. Zaczęła podejrzewać, że jej partner nie jest jej wierny, gdy znalazła sztuczne rzęsy w ich wspólnym łóżku. Mężczyzna zaprzeczył, ale rozgniewana kobieta postanowiła odkryć prawdę.

Gdy jej chłopak wybierał się na „spotkanie z przyjaciółmi”, postanowiła do niego zadzwonić za pomocą aplikacji FaceTime. Umożliwia ona wideorozmowy, więc TikTokerka zwróciła uwagę, w co jest ubrany. Niewierny partner przy okazji zdradził, w jakiej restauracji się znajduję.

Wówczas Feliciaburzotta zadzwoniła do wspomnianej restauracji wmawiając menedżerce, że szykuje dla swojego chłopaka niespodziankę. Jak tłumaczy w swoim filmiku:

Zapytałam menedżerkę, z kim mój chłopak jest w restauracji – z kolegami czy siostrą. Kiedy pracowniczka restauracji powiedziała, że jest tam jego siostra, już wiedziałam, że mnie zdradza.

Detektywistyczne podejście

Po powrocie do domu TikTokerka skonfrontować się z chłopakiem, a ten przyznał się do zdrady. Od razu ze sobą zerwali. Kobieta jest wdzięczna menedżerce za pomoc, choć ta nie była jej świadoma. Zachwala także swoją „kobiecą intuicję”, która podpowiedziała jej, aby zadzwonić do wspomnianej restauracji.

Wiele osób zachwala jej „detektywistyczne zdolności” oraz „kobiecą intuicję”. Jednakże nie zabrakło także słów krytyki:

Czyli żeby wykryć chłopaka na zdradzie trzeba obdzwonić wszystkie knajpy w mieście w poszukiwaniu swojego wybranka i zapytać się kelnerki z kim je obiad, rzeczywiście bardzo nowatorskie i uniwersalne podejście, czapki z głów.

Taaa… Bo oczywiście każdy facet jak się umawia z kochanką w knajpie to mówi swojej kobiecie która to knajpa.

A czemu po jego powrocie od razu zerwali? dlaczego nie została pokazana TAMTA z restauracji? bo miała normalną twarz?

@feliciaburzotta

Reply to @carvalhoemilyc and since then I’ve been single😂

♬ original sound – Felicia🦋

Co sądzicie o sposobie Feliciaburzotty? To dobry sposób „kontroli partnera”, czy gruba przesada?

Źródła: www.tiktok.com, au.sports.yahoo.com, www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować