×

Uchodźca molestował 19-letnią Szwedkę. Gdy postawiła mu się, roztrzaskał jej butelkę na głowie

19-letnia Sophie Johansson w minioną sobotę wyszła ze znajomymi do klubu Babel w Malmö. Wieczór zapowiadał się naprawdę wspaniale, niestety zakończył się bardzo boleśnie dla 19-latki…

Śniady mężczyzna

Grupa przyjaciół świetnie się razem bawiła. W pewnej chwili przy 19-letniej Sophie zaczął kręcić się podejrzany mężczyzna. Kilka chwil wystarczyło, aby zaczął być nachalny. Za nic miał prośby dziewczyny o to, aby dał jej spokój. W pewnej chwili położył jej dłoń na pośladku, po czym szybko wsunął ją między nogi.

Krwawy atak

19-latka zareagowała bardzo szybko, wymierzając mu policzek. Jednak on wcale nie odszedł skruszony. Oddał Sophie. Z impetem uderzył ją zaciśniętą pięścią w twarz. Do dziewczyny podbiegła przyjaciółka, która chciała ją od niego odciągnąć, ale napastnik sięgnął po butelkę i jeszcze raz uderzył 19-latkę, rozbijając jej na głowie szkło.

Zbiegł

Niestety, na zaistniałą sytuację nie zareagował nikt z ochrony, dzięki czemu napastnikowi udało się uciec. Karetka zabrała Sophie dopiero po 40 minutach. W szpitalu dziewczyna została opatrzona i założono jej kilkanaście szwów.

Policja twierdzi, że wciąż poszukuje sprawcy napaści na 19-latkę. Opisuje napastnika, jako dwudziestokilkulatka, o wzroście około 175 centymetrów, ciemnych włosach oraz ciemnej karnacji.

Tak skomentowali sprawę właściciele klubu na swoim profilu na Facebooku:

W sobotę został pobity jeden z naszych gości przez nieznanego człowieka. Szukamy teraz świadków zdarzenia. Mamy zero tolerancji wobec przemocy, gróźb i wszelkich form przemocy. My i nasi pracownicy jesteśmy w ścisłej współpracy z policją.

Dziennik Aftonbladet twierdzi jednak, że śledztwo zostało już umorzone z powodu niewykrycia sprawcy

Polecane

Może Cię zainteresować