×

To mama i córka. Mimo że nie widać na pierwszy rzut oka, różnica wieku między nimi jest spora

Czasami zdarza się, że córka jest odbiciem lustrzanym mamy, kiedy ta była w jej wieku. Mało kiedy mamy jednak do czynienia z sytuacją, w której obie są wyjątkowo piękne, nie mówiąc już o różnicy wieku, która ich dzieli. Czasami bardzo trudno jest to oszacować. Tak jest chociażby w przypadku Sommer Ray i Shannon Ray. Ile lat byście im dali?

Obserwuje ją ogromna liczba osób

Sommer ma 21 lat, a dzięki wysportowanej sylwetce prezentuje się rewelacyjnie. Na samym Instagramie obserwują ją… 19 milionów osób! Tą kosmiczną wręcz popularność zdobyła dzięki swojej ponadprzeciętnej urodzie, którą bardzo lubi chwalić się na zdjęciach.

Matka z córką wyglądają jak siostry

Kiedy tylko spojrzymy na mamę Sommer, od razu wiadomo, po kim odziedziczyła swoją urodę. Jej mama, Shannon, ma 54 lata, a takiego wyglądu może jej pozazdrościć niejedna 30-latka. Jakby tego było mało, jest matką czwórki dzieci i jak sama przyznaje, miewa szalone pomysły. W wywiadach niejednokrotnie podkreśla, że treningi na siłowni, bez których nie wyobraża sobie życia, pozwalają jej nie zwariować. Na szczęście póki co nie ma zamiaru z nich zrezygnować.

Wspólna pasja

Obydwie bardzo się lubią i podzielają swoje pasję – uwielbiają trenować, a siłownia jest ich drugim domem. To by wyjaśniało, dlaczego prezentują tak wyśmienitą formę. 54-letnia aktualnie Shannon brała nawet udział w zawodach fitness. Niektórzy uważają, że jej ciało prezentuje się znacznie lepiej niż ciało 33 lata młodszej córki. Zgadzacie się?

Polecane

Może Cię zainteresować