×

11 zwyczajnych osób, które wyglądają jak znane gwiazdy. Aż trudno odróżnić ich od siebie

Wiadomo, że znani aktorzy mają swoich dublerów, a być może każdy z nas ma swojego sobowtóra w jakimś zakątku świata.

I to właśnie jest totalnie zaskakujące w naturze. Są także zwyczajni ludzie, którzy wyglądają DOKŁADNIE tak samo jak znane osoby!

Daniel Radcliffe

Rosja ma własnego Harrego Pottera o imieniu Nikolai. Wyglądają niemal identycznie, no, może oprócz tego, że Nikolai nie ma blizny.

Julia Roberts

Imię kobiety, która do złudzenia przypomina Julię Roberts jest nieznane. Póki co wiemy, że tajemnicza piękność pochodzi z Rosji.

George Clooney

Jeśli George Clooney poszukiwał swojego sobowtóra, z pewnością go znajdzie w Turcji.

Danny DeVito

Brazylijski sobowtór Dannyego DeVito jest tak samo popularny jak sam gwiazdor.

Morgan Freeman

Również Morgan Freeman ma swojego bliźniaka. Choć bardzo możliwe, że aktor zmęczony sławą postanowił przeprowadzić się do Meksyku i serwować fanom
pyszne taco.

Barack Obama

Ilham Anas jest 40-letnim fotografem z Indonezji, którego życie kompletnie zmieniło się po tym jak Barack Obama objął fotel prezydenta. Podróżując po świecie i wykorzystując swój wizerunek udało mu się zarobić na nowy dom i czesne na studia swoich dzieci.

Jim Carrey

To zdjęcie nie tylko obiegło Internet, ale także dotarło do samego aktora, który był zdumiony podobieństwem. Choć mężczyzny nie udało się znaleźć, wiadomo, że mieszka w Rosji.

Kit Harington

Odkąd Jon Snow zaczął łamać kobiece serca, pojawiło się całkiem sporo sobowtórów aktora. Na przykład ten ze zdjęcia ma na imię Steve.

Kanye West

Być może mają wspólnych przodków, a facet wyglądający jak Kanye West zastanawiał się nad zmianą imienia na Kanye East.

Matthew Perry

Ten zwyczajny mężczyzna do złudzenia przypomina aktora, którego wszyscy pokochaliśmy za rolę Chandlera w „Przyjaciołach”.

Ryan Gosling

Ten mężczyzna dla żartu opublikował swoje zdjęcie w Internecie zastanawiając się, dlaczego wciąż jest singlem. Jednak jesteśmy przekonani, że wyglądając jak znany gwiazdor z pewnością zawrócił w głowie nie jednej kobiecie.

Może Cię zainteresować

zamknij