×

Tragiczna śmierć modela. 26-latek szedł po wybiegu, kiedy nagle stracił przytomność

Świat mody płacze. 26-letni model z Brazylii, Tales Soares, miał przyjemność wziąć udział w pokazie marki Ocksa w Sao Paulo. Niestety, kiedy szedł po wybiegu, stracił przytomność i upadł na ziemię. Co więcej, gazeta „Daily Folha de S. Paulo” doniosła, że publiczność uznała to za element show. Po chwili okazało się jednak, że chłopak faktycznie zemdlał, czego dowodem były służby ratownicze, które niemal natychmiast podjęły interwencję. Chwilę później doszło do tragedii.

Śmierć modela. 26-latek zmarł w szpitalu

Soares został przetransportowany do szpitala. I choć lekarze robili, co w ich mocy, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

Przyczyna śmierci modela

Według wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną śmierci były wrodzone problemy zdrowotne. 26-latek mógł mieć atak epilepsji. Świadczyć o tym mogła chociażby piana na jego ustach po tym, jak upadł na wybiegu. Założenia te wciąż budzą jednak sporo wątpliwości, bowiem jak przyznała siostra zmarłego modela, nie wiedziała o jakichkolwiek problemach zdrowotnych brata. Jej zdaniem regularnie chodził na badania i nigdy nie miał ataków padaczki.

Śmierć modela poruszyła media na całym świecie. Póki co nie wiadomo, czy tej tragedii można było zapobiec.

Polecane

Może Cię zainteresować