×

Hubert Gromadzki został ojcem? Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie

Hubert Gromadzki został ojcem? Finalista 7. edycji programu „Top Model” pochwalił się w sieci zdjęciem z maleństwem. Opatrzył je podpisem, który wywołał w sieci prawdziwą burzę!

Życie po „Top Model”

Pochodzący z Rzeszowa Hubert Gromadzki ujął jurorów programu Top Model skromnością, pracowitością i urodą, przywodzącą na myśl dalekie skojarzenia z Robertem Pattinsonem. Ostatecznie w 7. edycji zajął drugie miejsce i, jak się szybko okazało, nie zmarnował otrzymanej szansy.

W przeciwieństwie do uczestników, których w zupełności zadowala rola celebrytów pozujących na ściankach, Hubert rzeczywiście skupił się na karierze w modelingu. Ma na koncie udział w kampaniach reklamowych takich marek jak Kazar, Big Star, 4F, House i Cropp.

Wystąpił w reklamie Pepsi i jako jedyny Polak poszedł w styczniu tego roku w pokazie Giorgio Armani i Emporio Armani. Podobno zwrócił na niego uwagę sam projektant i to jego opinia przesądziła o obecności Huberta na wybiegu.

Hubert Gromadzki został ojcem

Ostatnio Gromadzki zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w ramionach niemowlę. Obok stoi kobieta w białej sukience, a tło wyraźnie wskazuje, że zdjęcie zostało zrobione w kościele. Hubert opatrzył je lakonicznym podpisem:

Zostałem ojcem.

Jak można się domyślać, takie wyznanie wywołało lawinę pytań i komentarzy. Wiadomo, że Hubert ponad rok temu rozstał się ze swoją dziewczyną, Magdą. Potem zabiegał o względy Julii Wieniawy, ale ona ostatecznie wybrała Barona, gitarzystę zespołu Aftromental. Zresztą ten związek też nie przetrwał…

W każdy razie patrząc na historię związków Gromadzkiego, nie bardzo można zgadnąć, kto mógłby mu to dziecko urodzić. Na szczęście sprawa wyjaśnia się po kilku akapitach. Okazuje się, że model rzeczywiście został ojcem, ale na razie… chrzestnym.

I tak gratulujemy!

Źródła: www.chillizet.pl, www.instagram.com, rzeszow.naszemiasto.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować