Ma 7 lat i niesamowicie bujną czuprynę. Właśnie przez włosy, niektórzy mylą go z dziewczynką

Nazywa się Farouk James, ma 7 lat, mieszka w Londynie i nie sposób go nie zauważyć. Swoją wyjątkowość zawdzięcza przede wszystkim niesamowicie bujnej fryzurze. W końcu to dzięki niej został modelem, którego podziwia dzisiaj cały świat.

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Popularność 7-latka

Farouk obserwuje na chwilę obecną na Instagramie ponad 230 tys. osób. Oprócz tego chłopiec ma również swój kanał na YouTube, gdzie m.in. jego mama Bonnie, której wiele dziś zawdzięcza, zdradza, jak radzi sobie z niebywałą fryzurą synka. Pielęgnacja włosów malca z pewnością nie jest łatwa, ale zdaje się, że Bonnie opanowała to do perfekcji. Oprócz tego jest tam pełno tutoriali z udziałem 7-latka, które zyskują coraz większą liczbę fanów.

Badania nie pozostawiają złudzeń. Większość genów dziedziczymy po babci ze strony matki

Skąd pomysł na tak bujną fryzurę?

Mama Farouka w jednym z wywiadów oznajmiła, że bujne włosy jej synka podobno można było dostrzec jeszcze przed narodzinami chłopca, a więc podczas badania USG. Później poszło już z górki. Od 6. miesiąca życia Farouk ma podpisany kontrakt z agencją modelingową. Oczywiście, początkowo malec miał krótsze włosy, ale jego mama szybko zrozumiała, że są one jednym z największych atutów dziecka. Grzechem by zatem było ich nie wykorzystać.

W sieci nie brakuje zachwytów nad niesamowitą fryzurą 7-latka. A Wam jak się podoba? Chcielibyście mieć takie włosy?

Zobacz także:

Źródło: radiozet.pl, ofeminin.pl | Fotografie: instagram.com