×

Kim jest śliczna żona rozchwytywanego Sławomira? Ich historia miłosna zaczęła się bardzo nietypowa

Piosenkę 'Miłość w Zakopanem' Sławomira zna chyba każdy Polak. Rozbrzmiewała w czasie Sylwestra i przez cały 2017 rok. Niewiele osób jednak wie, że śliczna kobieta, z którą piosenkarz występuje na scenie, to jego żona. Magdalena Kajrowicz razem z ukochanym jest cały czas w trasie koncertowej, w czasie której śpiewa razem z nim.

Czy wiemy jednak coś więcej o tej piękności?

Żona Sławomira jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie i tak samo jak mąż nie dostawała nigdzie głównych ról.

Nie mieli szczęścia w rodzimych produkcjach, dlatego zdecydowali się na odważny krok i wyruszyli w podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie chcieli spróbować swoich sił. To właśnie za oceanem udało im się spotkać po raz pierwszy. Sławomir na obcej ziemi podjął próbę występowania jako piosenkarz. Niestety, aby móc się szkolić, trzeba było za coś opłacać lekcje. Dlatego też w ciągu dnia zajmował się zrywaniem azbestu z ulic, a wieczorami występował w knajpach. Właśnie w jednej z takich restauracji poznał przyszłą żonę, która pracowała tam jako kelnerka.

Zdradziły ją pierogi…

Magda chciała przyjąć od Sławka zamówienia. On zaczął mówić do niej po hiszpańsku, co ją zaskoczyło. W odpowiedzi zaserwowała mu pierogi ruskie, które były wyraźnym sygnałem, że ma do czynienia z Polką! Historia na tym się nie kończy… Piosenkarzowi tak bardzo przyszła żona wpadła w oko, że zostawił jej napiwek w wysokości tygodniowej wypłaty!

Powrót do Polski

Miłość wybuchła z dnia na dzień. Uczucie rosło, a Sławomir więcej nie chciał mieszkać w Stanach, dlatego namówił ukochaną, aby wrócili do Polski. Kilka miesięcy po tym, gdy wrócili, wzięli ślub. Zaiskrzył w ich głowach wtedy także pomysł, aby założyć zespół Trzymamy się Zapały, z którym ruszyli w trasę po kraju. Ich produkcje były skoczne i wpadające w ucho, dlatego nie dziwi fakt, że szybko piosenka 'Megiery' została hitem.

W rodzinie siła!

W 2016 roku para doczekała się pierwszego synka, Kordiana. Często razem z rodzicami jest w trasie koncertowej. Niedawno w czasie jednego z wywiadów para zadeklarowała, że na jednym dziecku się nie skończy i marzą o powiększeniu rodziny. Trzymamy zatem kciuki za te plany!

Może Cię zainteresować

zamknij