×

Lider Bayer Full schudł niemal 20 kilogramów w ciągu 8 tygodni! Zdradził, jak tego dokonał

Sławomir Świerzyński schudł bardzo dużo i wszystko za sprawą porządnej motywacji! Piosenkarz dba o swoje zdrowie i przygotowuje się do operacji.

O pierwszym zabiegu nie wspominał

O swojej operacji Sławomir Świerzyński nie wspominał nikomu, dopiero dziennikarzom Faktu udało się porozmawiać z Gwiazdą Disco na ten temat.  Piosenkarz miał ogromne problemy z biodrem i pod koniec października przeszedł operację. W wypowiedzi dla Faktu powiedział:

Zabieg był konieczny, bo biodro mi się rozleciało. Choć w ciągu dnia nic mnie nie bolało, to problem zaczynał się, gdy się kładłem spać. Kiedy się na przykład nachodziłem przy pracy w gospodarstwie, to wiadomo było, że noc będzie nieprzespana przez bolące kości.

Teraz ma wstawione sztuczne biodro i jak sam określił „śmiga po scenie”. Przeszedł jednak także przez długą rehabilitację, która pomogła mu w szybszym powrocie do zdrowia. Obecnie szykuje się do kolejnego zabiegu.

Wszystko przez przygotowanie do operacji

Jego niezwykła przemiana została zauważona przez liczne media. Świerzyński stracił 17 kg w ciągu 2 miesięcy! To widać na najnowszych zdjęciach jego sylwetki oraz po twarzy. W rozmowie z dziennikarzami Faktu piosenkarz wyznaje:

Zacząłem dbać o dietę, żeby przygotować się do drugiej operacji biodra, która czeka mnie na początku marca. Schudłem 17 kilo przez 8 tygodni. Chciałbym ważyć poniżej stówy. Teraz mam 104 kilogramy, a chcę dojść do 97.

Jak udało mu się osiągnąć tak dobry wynik? Okazuje się, że przepis nie jest zbyt skomplikowany:

Żeby zrzucić sadełko, Świerzyński zaczął zdrowo się odżywiać, chodzić na rehabilitację i ćwiczyć. Już biegam i robię takie ćwiczenia jak wchodzenie po schodach. Na śniadanie piję sok z warzyw, na kolację zjadam tylko dwie figi. Obiad jem normalnie i to mi zupełnie wystarcza.

Dlaczego muzykowi tak zależy na utracie kilogramów? Jak sam wspomina chodzi przede wszystkim o zdrowie. Kości z wiekiem tracą wytrzymałość, a on nie zamierza testować granic ich wytrzymałości. Dlatego postanowił mocno stracić na wadze i zadbać o swoje zdrowie. Teraz prezentuje się znacznie lepiej!

Kontrowersje wokół wypowiedzi

O Sławomirze Świerzyńskim zrobiło się kilka dni temu dość głośno. To za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi odnośnie pożarów buszu w Australii. Gwiazda Disco Polo stwierdziła, że nie są potrzebne żadne działania i ogień… sam zniknie. Internauci bardzo szybko zaatakowali go za jego wypowiedź, często nie przebierając w słowach. Piosenkarz nie kryje także swoich konserwatywnych poglądów na sprawy takie jak wiara czy aborcja. Często jest przez to krytykowany w sieci.

Dieta Sławomira Świerzyńskiego jest niezwykle skuteczna! Czy wy także chcielibyście ją wypróbować?

Źródła: www.fakt.pl, gwiazdy.wp.pl, www.fakt.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook, Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij