×

Szokujący wpis lidera Bayer Full o gaszeniu pożarów w Australii. Nie uwierzysz, co o tym sądzi

Sławomir Świerczyński, lider zespołu disco-polo zaszokował postem, który umieścił w swoich mediach społecznościowych. Wiele osób myślało, że to sarkazm. Niestety, okazało się, że post z żartem nie ma nic wspólnego. Co o pożarze w Australii napisał lider Bayer Full?

Lider Bayer Full o pożarze w Australii

Sławomir Świerczyński zaszokował wiele osób swoim postem w mediach społecznościowym. Stwierdził, że nie trzeba pomagać Australii w walce z problemem.

Według niego gaszenie lasów jest całkowicie zbędne:

Pożaru buszu w Australii nie trzeba gasić, przyroda sama sobie z tym poradzi tak jak u nas w Puszczy białwieskiej z kornikiem drukarzem.

To żart?

Wiele osób myślało, że to sarkazm. Jednak po ostatnim poście, w którym piosenkarz Bayer Full poparł kolejny post bagatelizujący pożar w Australii, okazało się, że nie żartuje. W dodatku znaleźli się komentujący, którzy myślą podobnie, jak artysta:

Dokładnie. Gdyby natura chciała, żeby tych pożarów nie było, to by ich nie było!

Twitterzanie kochani… więcej dystansu i tolerancji… Gość napisał… „Majteczki w kropeczki”… więc musi mieć nie tylko gust, ale i inne funkcje upośledzone… Niech se bazgrze, byle tylko ulic na czerwonym świetle nie przechodził…

Tak samo jak Wisła sama się oczyści.

bayer ful pozar w australii
Facebook

Chwyt marketingowy?

Pojawiły się głosy w sieci, że lider Bayer Full może tylko prowokuje, by zwrócić na siebie uwagę. Czy to możliwe, że jego kontrowersyjny post to tylko chwyt marketingowy?

W końcu ostatnia piosenka Sławomira Świerczyńskiego to właśnie „Lubię deszcz”.

Takich głosów jest więcej

Marcin Rola, redaktor naczelny telewizji wRealu24 twierdzi, że Australia sama sobie zasłużyła na pożar, który ją spotkał. Jest to wola Boża za nieprzestrzeganie jego nauk. Jak mówi:

Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki

A Wy co sądzicie? Przyroda sama sobie poradzi? Lider Bayer Full chciał tylko przyciągnąć uwagę mediów, a Marcin Rola zyskać większy rozgłos?

Źródła: nczas.com, natemat.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij