×

Żona Sławomira skomentowała zdradę „Volfiego”. Nie jest do końca tak, jak wszyscy myślą

Parę dni temu pisaliśmy o ukochanym przez wszystkich Polaków Sławomirze i aucie, którym razem z żoną przemierzą kraj. Ludzie oszaleli na punkcie tego, że znany piosenkarz nie korzysta z luksusowych marek, a jego ukochanym autem jest Golf III, który może mieć nawet 20 lat!

Taka gwiazda, a samochód stary?!

Ludzie z miejsca zachwycili się tym, co zobaczyli. Wielu z nas po prostu utożsamiło się z piosenkarzem. Jednak już następnego dnia okazało się, że para nie do końca mówi prawdę odnośnie tego, jakim pojazdem na co dzień jeździ.

To jaka jest prawda?

Czyżby to był tylko marketingowy chwyt? Paparazzi przyłapali Sławomira, gdy na stacji benzynowej tankował zupełnie inne auto. Zdrada?! Informacja dotarła do samych zainteresowanych, którzy musieli być tą historią mocno rozbawieni.

Sławomir i Audii

Volfi na zawsze w sercu rozśpiewanej pary

Żona Sławomira, Magdalena Kajra Kajrowicz, na Facebooku odniosła się do doniesień, jakoby zdradzali Volkswagena Golfa III z innych samochodem. Całe zamieszanie skomentowała w zabawny sposób – inaczej sobie tego nawet nie wyobrażaliśmy. Wszystko robią z uśmiechem na twarzach.

„Brzydka ona, brzydki on, a taka ładna miłość”… na brudnym Volkswagenie Golfie 3 – znanym jako Volfi !No sztos. Ilość prasy o naszej małej ukochanej ciężarówce – Wow! Jest już z nami tyle lat – a tu znów odkrycie ! No młodość wieczna !

Byle do wiosny !

Opublikowany przez Magdalenę Kajrę Kajrowicz Środa, 28 lutego 2018

Chyba nikt się nie spodziewał, że w trasy koncertowe jeździliby starym samochodem?

O Volfiego dbamy i szanujemy. Stuknęło mu 27 lat. Nie można pozwolić, żeby mu się turbina spociła. Celebryta w garażu jest tylko jeden.

My i nasz brudny Volfi

Opublikowany przez Magdalenę Kajrę Kajrowicz Środa, 28 lutego 2018

Wszystkim oburzonym polecamy więcej dystansu i uśmiechu na co dzień! :)

Może Cię zainteresować

zamknij