×

Kajra opublikowała zdjęcie bez makijażu i w samym bikini. „Cudownie wyglądasz!”

Żona Sławomira zapały obchodziła niedawno swoje 35 urodziny. Ku uciesze fanów, Kajra postanowiła świętować w bikini. Z tej okazji pokazała się także bez makijażu.

Duet w życiu i na scenie

Wiele osób nie rozumie fenomenu Sławomira Zapały i jego żony Kajry. Na szczęście dla ich fanów, para nie przejmuje się hejtem i kontynuuje swoją muzyczną karierę. Sławomir i Kajra (a w zasadzie Magdalena Kajrowicz) to jedna z lepiej dobranych par show biznesu. Z powodzeniem łączą występy na scenie z rodzinnym życiem.

Kajra i Sławomir ukończyli Akademię Teatralną w Krakowie. Kajra grała nawet w filmach Agnieszki Holland i Janusza Majewskiego. Jednak oboje odnieśli sukces dopiero, jako gwiazdy rock polo. W końcu wszyscy kojarzą ich największe hity, czyli „Miłość w Zakopanem” i „Ni mom hektara”. Niedługo Sławomir ma także prowadzić nowy program Polsatu.

Kajra zapozowała w bikini

Muzykalne małżeństwo jest bardzo popularne w social mediach, chociaż to właśnie zdjęcia Kajry budzą największe emocje fanów. Żona Sławomira zwykle publikuje zdjęcia z pracy, ale ostatnio zrobiła wyjątek.

Kajra świętowała swoje urodziny i z tej okazji wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini. Stwierdziła przy tym, że „najlepsze zaczyna się po 35”.

Fani oczywiście pospieszyli z życzeniami. Nie brakowało też komplementów pod adresem jubilatki:

Moja kochana! Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego!

Wow, cudna!

Ależ pięknie!

Później Kajra podzieliła się też z fanami zdjęciem bez makijażu. Biorąc pod uwagę jak zwykle piosenkarka prezentuje się na Instagramie, niektórzy mogli mieć problem, żeby ją rozpoznać.

Podoba wam się Kajra w takiej wersji?

Może Cię zainteresować

zamknij