×

Goście potępili ją za strój na ślubie przyjaciółki. Uznali, że nie wypada tak wyglądać

Strój na wesele zawsze powinien być stosowny i nie powinien skupiać aż nadto uwagi gości. W końcu tego dnia to Panna Młoda powinna błyszczeć. Niestety ta kobieta zdecydowała, że postawi na ekstrawagancję i odważne zestawienie. Czy całość wyszła dobrze? Chyba jednak skąpy strój na weselu to nie jest dobre rozwiązanie.

Mini szorty i krótki top

To chyba nie jest odpowiednie połączenie, które powinno się pojawić na weselu. Czy panna młoda wiedziała, jak jeden z jej gości się ubierze? Naszym zdaniem to przesada, ale może nie znamy do końca trendów, które aktualnie panują w świecie mody ?

skąpy strój na weselu

Opalone nogi od samoopalacza i minimum ubrań

Dziewczyna zdecydowała się na garnitur damski w wersji bardzo mocno okrojonej. Myślała, że będzie się dobrze prezentować, a tu niestety okazuje się, że wyglądała naprawdę źle. Zamiast zdecydować się na standardową koszulę, wybrała coś, co nawet nie przypomina bluzki. Do tego krótkie spodenki i pasek – może to miał być jedyny elegancki element tego zestawienia? No cóż… Chyba jednak i to nie pomogło.

skąpy strój na weselu

Skąpy strój na weselu. Hit czy kit?

Dekolt w obcisłym i tak już topie był na tyle ciasny, że momentami widać było wręcz stanik kobiety. Goście czuli się zażenowani tym, jak ubrała się młoda kobieta. Ona sama była dumna z tego, jak wyglądała, ponieważ dodała kilka zdjęć ze ślubu, gdzie pozuje jak zawodowa modelka z uśmiechem na ustach.

ubranie na wesele

Internauci niestety byli wobec niej bezlitośni

Momentalnie posypały się komentarze, które nie były przepełnione sympatią w kierunku młodej kobiety.

Ja nie wiem, dlaczego niektóre kobiety tak usilnie starają się wyglądać jak panie lekkich obyczajów. Przecież to jest niesmaczne!

Nie wiem, czy do klubu tak bym poszła, a co dopiero do kościoła. Szok!!!

No co? Nie wszyscy muszą się szanować…

Ale że nikt jej nie powiedział, że tak nie wypada się odstroić na ślub? Przecież na pewno z kimś omawiała tę kreację

Nie wierzę, że naprawdę ktoś tak się ubrał na wesele. Tandetnie i bez szacunku do pary młodej. Co ona chciała tym osiągnąć?

A mi jest jej szkoda, bo musi mieć ogromne kompleksy, skoro chciała wyglądać lepiej od panny młodej. Do tego przecież nie ma aż tak idealnej figury do tak krótkich spodenek…

A czy Waszym zdaniem to przesada?

Polecane

Może Cię zainteresować