×

Rodzina Lewandowskich znów się powiększy! Świetna wiadomość w Dniu Matki

Siostra Lewandowskiego w ciąży! Milena Lewandowska-Miros pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem. To świetna wiadomość z okazji Dnia Matki.

Rodzina Lewandowskich

W ostatnich tygodniach rodzina Lewandowskich może mówić o prawdziwym szczęściu. Na początku maja Anna Lewandowska urodziła. Tym samym Klara dowiedziała się, że ma młodszą siostrzyczkę, Laurę. Zarówno mama, jak i córka szybko wróciły ze szpitala i obie czują się bardzo dobrze.

Niebawem jednak Laura straci miano „najmłodszej w rodzinie”. Dzisiaj radosną nowiną obwieściła Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta.

Siostra Lewandowskiego w ciąży

Milena Lewandowska-Miros tą świetną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki opublikowała zdjęcia, na którym wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek. Na fotografiach towarzyszy jej również mąż, Radosław Miros. Siostra napastnika Bayernu Monachium jest wyraźnie szczęśliwa.

Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim.

– napisała w poście.

Milena i Radosław mają już synka Leona. To oznacza, że w tym roku doczekają się drugiego dziecka! Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji:

Ale cudownie!

Jaka piękna mamunia. Gratulacje.

Dbajcie o siebie.

Milena Lewandowska-Miros jest trzy lata starsza od swojego brata, Roberta. Raczej stara się unikać rozgłosu, chociaż jej konto na Instagramie cieszy się sporym powodzeniem. Chrzestnym jej pierwszego dziecka, Leona jest nie kto inny, jak sam reprezentant Polski. Teraz starsza córka Ireny Lewandowskiej ponownie zostanie mamą.

Serdecznie gratulujemy!

Źródła: sport.se.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować