Pozwoliła partnerowi wykorzystać jej 20-miesięczną wnuczkę. Sama się przyglądała

Wydawać by się mogło, że babcie to najwspanialsze istoty na Ziemi. Istoty, które dla naszego dobra są w stanie zrobić dosłownie wszystko. Niestety, jak od każdej reguły, od tej również są wyjątki, czego najlepszym dowodem jest poniższa historia. Ta kobieta wraz ze swoim partnerem zorganizowała własnej wnuczce prawdziwe piekło. Teraz za wszystko odpowie.

Horror, którego można było uniknąć.

47-latka zaczęła spotykać się z 35-letnim Shane Alanem Hartleyem w 2017 roku. Z czasem kobieta zgodziła się, by jej 20-miesięczna wnuczka została wykorzystana przez jej nowego chłopaka. Powodem miała być obsesja mężczyzny na punkcie małych dzieci. Jak donosi sąd, babcia zabrała swoją wnuczkę do domu Hartleya na północnych przedmieściach Adelajdy w sierpniu 2017 roku. Kiedy mężczyzna wykorzystywał dziecko, kobieta wszystkiemu się przyglądała i kompletnie nic sobie z tego nie robiła.

Pozwoliła partnerowi wykorzystać jej 20-miesięczną wnuczkę. Sama się przyglądałaUdostępnij

Życie dziecka

Choć życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo, to, co się wydarzyło, wyrządziło poważny uszczerbek na jego psychice. Od tego momentu dziewczynka zaczęła zachowywać się zupełnie inaczej niż dotychczas. Budziła się w nocy z krzykiem, gwałtownie reagowała na zmiany pieluszek i nie chciała wchodzić do pokoi, w którym znajdują się mężczyźni, bo bała się, że ponownie ktoś wyrządzi mu krzywdę.

16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Hartley został aresztowany 23 sierpnia 2017 roku

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad dzieckiem i rozpowszechniania w sieci materiałów, na których wykorzystywał małego chłopca. Nagrania miały trafić do prawie 100 pedofilów na całym świecie, którzy chętnie dzielili się między sobą nowymi nagraniami.

Mężczyzna jednoznacznie przejawiał słabość do małych dzieci. Kolejne dowody szokują

Jakby tego było mało, funkcjonariusze znaleźli na dysku Hartleya setki filmów wideo i materiałów dotyczących wykorzystywania dzieci. Znaleziono również dowody na to, że 35-latek udawał nastoletniego chłopca, aby uzyskać nagie zdjęcia od swoich nastoletnich ofiar. Był również w kontakcie z matką z Walii, która przesłała zwyrodnialcowi około 120 zdjęć swojej 9-letniej córki w ciągu zaledwie dwóch miesięcy.

Pozwoliła partnerowi wykorzystać jej 20-miesięczną wnuczkę. Sama się przyglądała
UdostępnijPixabay

Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

Decyzja sądu

Hartley był już w rejestrze przestępców, których celem było nawiązywanie kontaktu i wykorzystywanie małych, niewinnych dzieci. Teraz, za to, co zrobił, został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Sąd był nieco bardziej przychylny w odniesieniu do babci dziewczynki. 47-letnia kobieta została skazana na 4 lata i 4 miesiące za kratkami. Wiadomo również, że będzie uprawniona do zwolnienia warunkowego w grudniu 2021 roku.

Los rodziców dziecka

Sędzia przyznał, że rodzice dziecka nie są niczemu winni. Mieli pełne prawo do tego, aby zaufać biologicznej babci dziecka i zostawić maleństwo pod jej opieką. W końcu są one znane z tego, że dla swoich wnuczków są w stanie zrobić dosłownie wszystko.

Czy kiedykolwiek słyszeliście o babci, która urządziłaby prawdziwe piekło na ziemi swojej wnuczce lub wnukowi? Jeśli tak koniecznie podzielcie się z nami tą historią.

Zobacz także:

Źródło: dailymail.co.uk, adelaidenow.com.au | Fotografie: imgur.com, flickr.com