×

Sara Egwu-James przeżywa dramat. Zwyciężczyni „The Voice Kids” jest załamana

Sara Egwu-James przeżywa dramat. Dziewczynka, którą za sprawą udziału w „The Voice Kids” pokochała cała Polska, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Na Instagramie celebrytki ukazał się poruszający wpis, w którym wyjaśniła o co dokładnie chodzi.

Smutne chwile 12-letniej zwyciężczyni The Voice Kids

Polska może się poszczycić wspaniałym, młodym pokoleniem piosenkarzy. Po sukcesach Roksany Węgiel oraz Viki Gabor na Eurowizji Junior do grona wybitnych wokalistek ma szansę dołączyć zwyciężczyni ostatniej edycji programu „The Voice Kids”, Sara Egwu-James.

12-latka posiada niesamowite zdolności wokalne, które wróżą jej wspaniałą karierę. Czarnoskóra piosenkarka zyskała miano faworytki już podczas przesłuchań w ciemno. Jej fenomenalne wykonanie utworu „Anyone” Demi Lovato wywołało wzruszenie wśród jurorów oraz widzów. W kolejnych odcinkach programu sympatia fanów do 12-latki stale rosła, co można było zaobserwować również w mediach społecznościowych. Profil dziewczynki na Instagramie obserwuje już ponad 110 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie.

Niestety w życiu Sary pojawiają się ostatnio również powody do zmartwienia. Zaledwie parę dni temu piosenkarka przeżyła rodzinną tragedię. Z informacji podanej przez Sarę na Instagramie wynika, że dziewczynka straciła bardzo bliską jej osobę. Ta wiadomość bardzo poruszyła jej obserwatorów. Ludzie nie zawiedli i ochoczo przystąpili do udzielania Sarze wsparcia.

Sara Egwu-James przeżywa dramat
Facebook
Sara Egwu-James przeżywa dramat 4
Facebook

Sara Egwu-James przeżywa dramat

W jednym z najnowszych postów, udostępnionych na profilu Sary, możemy przeczytać, że dziewczynka straciła babcię. Zwyciężczyni najnowszej edycji programu „The Voice Kids” opublikowała kilka archiwalnych fotografii, na których jest widoczna w towarzystwie zmarłej babci. W opisie napisała:

Babciu Zosiu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię 20.04.2021.

Na zdjęciach widać, że Sarę oraz jej babcię łączyła wyjątkowa relacja. Publikacja bardzo zasmuciła internautów. W komentarzach pojawiło się sporo kondolencji. Ciepłe słowa do pogrążonej w żałobie celebrytki wysłali nawet jurorzy programu. Cleo, Baron i Viki Gabor dali Sarze do zrozumienia, że może liczyć na ich wsparcie.

Sara Egwu James przyszła na świat 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Ośnie w województwie lubuskim. Oprócz tego, kształci się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Słubicach. Sara nie tylko szkoli swój głos, ale także ćwiczy grę na pianinie. Swoje zdolności wokalne doskonali również w słubickim Miejskim Ośrodku Kultury SMOK.

12-latka zaczęła interesować się muzyką bardzo wcześnie. Już w wieku sześciu lat wygrała Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku. Mama Sary, Arleta Dancewicz w jednym z wywiadów powiedziała, że rodzina stara się wspierać dziewczynkę na każdym kroku.

Od tego momentu jeździmy na ten festiwal co roku. Od trzech lat jest on organizowany w Krakowie. Sara zawsze wraca stamtąd z jakąś nagrodą lub wyróżnieniem. Udział w tym konkursie to już taka nasza coroczna tradycja.

Sara Egwu-James przeżywa dramat 2
Instagram
Instagram

The Voice Kids 4: 12-letnia Sara objawieniem na miarę Whitney Houston

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować