×

Rutkowski znalazł węża? Poniższe zdjęcie z pytonem opublikował na Instagramie

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że do poszukiwań pytona tygrysiego grasującego w okolicach Wisły dołączył najsławniejszy polski detektyw, Krzysztof Rutkowski. Jeszcze wtedy obiecywał, że jeśli wąż „gdzieś tam jest”, to wraz ze swoimi ludźmi dopadnie gada. Na efekty poszukiwań nie trzeba było długo czekać. Otóż Rutkowski opublikował w sieci zdjęcie, na którym ma pytona owiniętego wokół własnego ciała! Czyżby faktycznie mu się udało?

Zdjęcie Rutkowskiego ze znalezionym wężem

Detektyw opublikował na Instagramie zdjęcie, a mianowicie „przeróbkę” fotografii, którą pochwalił się kilkanaście dni temu. Tym razem detektyw również stoi na łódce płynącej po Wiśle, ale zamiast lornetki trzyma… pytona! Niestety jest to tylko fotomontaż, a w rzeczywistości wciąż nie wiadomo, gdzie znajduje się niebezpieczny gad. Nie zmienia to jednak faktu, że zdjęcie z podpisem „Spokojnej niedzieli” rozbawiło internautów.

Spokojnej niedzieli ?

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Komentarze

Internauci podeszli do wstawionego przez Rutkowskiego zdjęcia z przymrużeniem oka, o czym świadczą ich komentarze. Wśród nich znaleźli się jednak też tacy, którym nie było do śmiechu. Nie brakuje także osób, które dały się nabrać na zdjęcie detektywa. Reakcje obserwatorów z zachowaniem oryginalnej pisowni publikujemy poniżej:

O znalazla sie zguba :D pozdrowienia z londynu

Dystans do siebie to podstawa !

Śmiałbym się jakby z tym całym „pytonem” to była totalna ściema…

A ja bym się nie śmiała, bo mnóstwo ludzi po nocach nie śpi, boi się, a ponadto wydaje się nie potrzebnie pieniądze na poszukiwania

Patrząc na opublikowane przez detektywa zdjęcie, nasuwa się tylko jedno pytanie: Czy ktoś jeszcze bierze go na poważnie?

Może Cię zainteresować

zamknij