×

14-letnia Roksana Węgiel pozuje w stroju kąpielowym. „Ale masz figurę!”

O 14-letniej Roksanie Węgiel zrobiła się głośno po tym, jak wygrała zorganizowany dla dzieci międzynarodowy konkurs Eurowizji. Dzisiaj jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w kraju, ale nie tylko, bo oprócz nagrywania kolejnych płyt i koncertowania bierze udział w reklamach i sesjach zdjęciowych. Efekty jednej z nich możemy podziwiać na jej Instagramie. Na fotografiach widzimy m.in. jak prezentuje się Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Tak odważnie jeszcze nie pozowała!

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym

Zwyciężczyni „The Voice Kids” podzieliła się zdjęciem w stroju kąpielowym, który częściowo przykrywa pomarańczowy płaszcz. Uwagę zwraca również naturalny wygląd piosenkarki i lekko falowane włosy, które podkreślają urodę nastolatki.

Hejka kochani! Już jutro do sprzedaży trafi @viva_magazyn, w którym znajdziecie wywiad ze mną przeprowadzony przez Katarzynę Piątkowską! ? Dodatkowo, miałam przyjemność wziąć udział w sesji zdjęciowej – napisała Roksana Węgiel na Instagramie

Styl piosenkarki

Roksana Węgiel ze względu na swój wiek często nie jest traktowana na równi z innymi, starszymi kolegami i koleżankami z branży. Co za tym idzie, wiele osób poddaje nieustannej ocenie nie tylko jej głos, ale również i przede wszystkim stylizacje. Koleżeńską radą postanowiła posłużyć jej w tym przypadku Julia Wieniawa, która poleciła, aby nie przejmowała się hejterami, tylko skupiła na swojej pracy i robiła to, co kocha. No cóż, miejmy nadzieję, że weźmie to sobie do serca.

Reakcje internautów

Jak się można było domyśleć, zdjęcie młodej piosenkarki ubranej w strój kąpielowy bardzo szybko wywołało w sieci spore poruszenie. Wśród wpisów znalazło się pełno komentarzy, w których fani zachwycali się figurą nastolatki.

Ale masz figurę!

Najpiękniejszaaaaa

Gdzie ja byłam jak taka urodę rozdawali…

Oczywiście jak to już w świecie polskiego show biznesu bywa, pojawiło się też kilka krytycznych wpisów. Nie zabrakło też komentarzy, które mogły zaboleć.

Kupię ten magazyn tylko po to, żeby wyrwać stronę z Roksaną węgiel(Kręgiel ), podpale i zobaczę jak pali się węgiel wydrukowany na gazecie

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Roksana posłucha koleżanki ze świata show biznesu i nie będzie przejmować się komentarzami hejterów.

A Ty po której stronie internautów jesteś? Jak Ci się podoba sesja Roksany Węgiel?

Może Cię zainteresować

zamknij