×

Rodzina Ewy Chodakowskiej się powiększy. Trenerka przekazała dobrą nowinę

Rodzina Ewy Chodakowskiej się powiększy! Na tę informację fani trenerki czekali bardzo długo. Trenerka fitness ukrywała tę informację w tajemnicy przez wiele miesięcy.

Fanki są wniebowzięte

Ewa Chodakowska to prawdziwa kobieta sukcesu, która dzięki ciężkiej pracy stała się najbardziej rozpoznawalną w kraju trenerką fitness. Gwiazda może liczyć na grono oddanych fanek, które wchodzą w skład tzw. „Choda Gang”. Już od 7 lat Ewa tworzy szczęśliwy związek małżeński z Lefterisem Kavoukisem. Obserwatorzy Ewy na Instagramie co jakiś czas dopytują o to, kiedy para zdecyduje się na dziecko. Ich zdaniem, 38-letnia trenerka powinna już pomyśleć o macierzyństwie. W maju Chodakowska oświadczyła, że irytują ją ciągłe dociekania o to, czy jej rodzina się powiększy. Trenerkę bardzo rani to, że niektórzy uważają, że jest „niekompletna”, ponieważ nie posiada potomka.

Co chwila dostaję bęcki za to, że nie jestem mamą. Wiele osób próbuje mi dać do zrozumienia, że jestem niekompletna, że jestem niewystarczająca.

Gwiazda wyznała, że chociaż nie posiada własnych dzieci, to ma swój własny sposób na zaspokojenie instynktu macierzyńskiego. Pomaga jej w tym spędzanie czasu z dziećmi siostry. Trenerka co jakiś czas dzieli się w sieci filmikami, na których towarzyszą jej Vanessa i Alex. Na pierwszy rzut oka widać, że Ewa Chodakowska to cudowna ciocia.

Rodzina Ewy Chodakowskiej się powiększy

Trenerka była już na tyle zmęczona pytaniami o to, czy będzie mieć dziecko, że w maju opublikowała jednoznaczne oświadczenie. Napisała, że zdecydowała, że jej życie będzie właśnie takie, jakie jest.

To nie tak kochane, że latami staram się o dziecko, którego nie mogę mieć. To jak wygląda moje życie, jest moim świadomym wyborem.

Czy to oznacza, że Ewa Chodakowska nigdy nie będzie mieć dzieci? Tego nie powiedziała, dlatego fani wciąż żywią nadzieję, że w rodzinie Chodakowskich jednak pojawi się dziecko. Tymczasem, ku zaskoczeniu wszystkich trenerka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, przedstawiające ją w towarzystwie Magdaleny Tokarskiej-Rowińskiej. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży i już niebawem zostanie mamą. Ewa Chodakowska jest bardzo podekscytowana z tego powodu, ponieważ będzie… mamą chrzestną malucha!

Pod zdjęciem napisała:

ROK 2021 to ROK CUDÓW. Kochanie obiecuje uchylić Twemu szczęściu nieba. Dziękuję, Ci ze mnie wybrałaś na mamę chrzestną. To dla mnie znaczy cały świat. Love u.

Internauci są zachwyceni tą wiadomością. Zdjęcie bardzo przypadło im do gustu, czemu dali wyraz w komentarzach:

Dziewczyny jesteście cudowne!!!! Tyle ciepła i miłości, gratuluję Wam prawdziwej szczerej przyjaźni! Niczego nie udajecie to cenie w Was przeogromnie !! Do siego roku

Gratulacje i duuuużo zdrówka! Z taką ciocią na pewno niebo będzie uchylone.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować