×

Ewa Chodakowska planuje dzieci? Zdradziła, kiedy powiększy się jej rodzina

Ewa Chodakowska planuje dzieci? Trenerka fitness wielokrotnie była krytykowana przez niektóre internautki ze względu na to, że mimo swojego wieku, nie posiada dzieci. Jednak w rozmowie z Magdą Mołek zdobyła się na szczere wyznanie.

Najgorszy dzień w życiu Chodakowskiej

Ewa Chodakowska była gościem Magdy Mołek w programie „W roli głównej”. Podczas rozmowy obu pań, nie brakowało wzruszeń i szczerych wyznań, również na bardzo osobiste tematy.

Podczas wywiadu Ewa Chodakowska zdradziła, jaki był najgorszy dzień w jej życiu. Okazuje się, że jest on związany z bliską rodziną sportsmenki.

Dostałam telefon, gdy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (…), że moja siostrzenica jest wieziona do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani.

Chodakowska zrezygnowała wtedy z obowiązków zawodowych, ponieważ nie była w stanie skupić się na niczym innym, niż stan zdrowia siostrzenicy.

Krytyka wobec Chodakowskiej

Choć trenerka nie kryje ciepłych uczuć względem dzieci swoich sióstr, sama jeszcze nie ma potomstwa. Właśnie ten fakt często wytykają w komentarzach internautki.

Krytykują Chodakowską i zarzucają jej, że nie może zrozumieć, jak ciężkie jest zrzucanie kilogramów po ciąży, bo przecież sama nigdy w niej nie była. Niektóre fanki sprawiają wrażenie, jakby brak dzieci Chodakowskiej był ich osobistym problemem.

Co trenerka skomentowała zresztą jeszcze w 2018 roku, pisząc:

Czy mi się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciążę przeszkadza „kilku” osobom… Mało tego… Część kobiet grozi ciążą, sugerując, że po będę gruba, brzydka i zaniedbana…

Jeśli się zdecyduję na macierzyństwo w niedalekiej przyszłości, to będzie to moja i tylko moja sprawa… Jeśli się nie zdecyduję, to nie… I nic nikomu do tego… Nie ma mnie co żałować… Nie ma, co mi na siłę zmian życzyć!

W rozmowie z Magdą Mołek, sportsmenka była wyjątkowo wylewna.

Ewa Chodakowska planuje dzieci?

Magda Mołek, która urodziła dwóch synów, wyznała trenerce, że ciężko jej wygospodarować czas na treningi. Chodakowska poradziła jej, a przy okazji wszystkim kobietom, które są w podobnej sytuacji, by przeznaczyły na ten cel chociaż 10, 20 minut dziennie.

Według trenerki, nawet matki ośmiorga dzieci mogą wygospodarować tyle czasu na trening.

Mołek zdecydowała się również zadać pytanie, którego oczekiwało wiele fanek Chodakowskiej…

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam [obok] są dzieci?

Pierwsza odpowiedź była dość… ogólna i dyplomatyczna, w stylu Ewy.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas.

Ale później Magdzie Mołek udało się wydobyć więcej szczegółów. Okazuje się, że Ewa i Lefteris planują potomstwo. Kiedy?

Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata.

Czy ta deklaracja ukróci spekulacje fanek?

Ewa Chodakowska planuje dzieci
Instagram
Ewa Chodakowska planuje dzieci
Instagram
Źródła: www.plotek.pl, sport.onet.pl, popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij