×

Lewandowski pokazał twarz córeczki z profilu. Fani natychmiast zauważyli podobieństwo

Ania i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Dwa lata temu, a dokładniej 4 maja 2017 roku, fit duet powitał na świecie swoje pierwsze dziecko – dziewczynkę imieniem Klara. I choć oboje wielokrotnie publikowali w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją pociechą, nigdy wcześniej nie pokazali jej buzi, aż do teraz… Robert Lewandowski pokazał twarz córki z profilu na swoim Instagramie. Jest do niego podobna?

Robert Lewandowski pokazał twarz córki

Lewandowscy wybrali się na wakacje, gdzie nie tylko odpoczywają, ale również aktywnie spędzają czas ze swoim oczkiem w głowie. Najlepszym na to dowodem jest film, na którym Ania pochwaliła się umiejętnościami pływackimi Klary. Teraz kapitan reprezentacji Polski opublikował zdjęcie córki z sarenką w jednym z parków narodowych. To jednak nie piękny krajobraz, zwierzę czy sam Robert Lewandowski skradł największą uwagę fanów lecz… buzia dziecka! Buzia, która nigdy wcześniej na wspólnych zdjęciach nie była tak bardzo widoczna – do tej pory rodzice bardzo konsekwentnie pokazywali zdjęcia córki robione tyłem.

Reakcja internautów

Mimo że Klara nie pokazała całej buźki, fani błyskawicznie i jednogłośnie stwierdzili, że mała jest podobna do… swojej mamy.

Z profilu cała mamusia

Klara jest podobna do mamy

O ja! Widać twarz!

Fani niejednokrotnie pytali, dlaczego Ania i Robert nie pokazują twarzy dziecka? Odpowiedzi się jednak nie doczekali. Jakby tego było mało, buzia Klary była niewidoczna nawet na zdjęciach z drugich urodzin dziewczynki. Czyżby ostatnia dodana fotografia miała być odpowiedzią na pytania fanów? Niewykluczone, że tak.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na zdjęcie Klary w całej jej okazałości. Też jesteście ciekawi, jak wygląda?

Może Cię zainteresować

zamknij