×

Mężczyzna robi sobie identyczny tatuaż jak blizna jego synka. Kryje się za tym ważny powód

Niektóre tatuaże są bez znaczenia i są zwyczajną ozdobą. Z kolei inne mają bardzo silną symbolikę z niezwykłym przekazem.

Richard Davies jest tatą i właśnie swojemu synowi poświęcił tatuaż. W ten sposób pragnie pokazać chłopcu, że nie jest sam.

Bobby, syn Richarda, urodził się z wrodzoną wadą serca i musiał przejść poważną operację. Choć zabieg się udał na klatce piersiowej chłopca została duża blizna. Mężczyzna postanowił sprawić sobie tatuaż, identyczny jak blizna na ciele syna.

Tatuaż zajął dwie godziny, ale gest nie ma ceny. Mężczyzna pragnie w ten sposób zapewnić Bobbyemu komfort i pełną akceptację blizny.

Chłopiec przeszedł 3 operację i dziś jest zdrowy. Natasha, żona Richarda, mówi, że mężczyzna przez cały czas był dla niej niezachwianym wsparciem, a jego gest jest po prostu wspaniały. W ten sposób Bobby zawsze będzie pamiętał, że bez względu na wszystko są z nim rodzice.

Oprócz wsparcia, młodzi rodzice pragną również zwiększyć świadomość przyszłych rodziców odnośnie wrodzonych wad serca.

„Wrodzone wady serca są powszechniejsze niż nam się wydaje. Chcemy rozpowszechniać tą wiedzę, by zwiększyć świadomość. To może pomóc wielu rodzinom w obliczu bólu i niepewności”.

Bobby rozwija się zdrowo, jednak w przyszłości czeka go kolejna operacja wspomagająca serce.

Może Cię zainteresować

zamknij