×

2 tygodnie po pierwszej randce kupiła z nim dom. W ciągu kolejnych 9 miesięcy urodziła 3 dzieci

Racheal i Paddy Kirkwood są dowodem na to, że prawdziwa miłość odnajdzie się dokładnie wtedy, kiedy powinna.

imgur.com

Znali się z widzenia

Oboje uczęszczali do tej samej szkoły średniej w Manchesterze. Już wtedy Racheal zakochała się w nim po uszy. Jednak była zbyt nieśmiała, aby z nim porozmawiać. Wysyłała mu tylko co roku anonimowe kartki walentynkowe.

Po ukończeniu liceum ich drogi rozeszły się na dobre. Kobieta przeprowadziła się do Nowej Zelandii i urodziła syna, Olivera.

Zebrała się na odwagę po wielu latach…

Dopiero w kwietniu 2015 roku Racheal zdobyła się na odwagę, by wysłać wiadomość Paddy’emu na Facebooku. Mężczyzna natychmiast odpisał i jak się okazało również ją pamiętał, pomimo, że nigdy ze sobą nie rozmawiali. W ciągu tygodnia umówili się na randkę. Później wszystko potoczyło się jeszcze szybciej.

imgur.com

Chcieli nadrobić stracony czas

W ciągu dwóch tygodni kupili swój pierwszy dom. Po niecałych trzech miesiącach znajomości, Paddy zadał pytanie kobiecie, czy zostanie jego żoną. Racheal oczywiście przyjęła oświadczyny.

Jak przyznaje:

Ludzie uważali, że to wszystko dzieje się zbyt szybko. Powiedzieli mi nawet, że to nie potrwa długo, ale ja byłam pewna, że jesteśmy dla siebie stworzeni

imgur.com

Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia

Kobieta pokochała Paddy’ego, gdy tylko zobaczyła go w szkole i ciągle czuje do niego to samo. Musiała tylko poczekać na właściwy moment, który zaważył na ich przyszłości.

W ciągu zaledwie trzech miesięcy odnalazła miłość swojego życia, zaręczyła się i jak się okazało zaszła w ciążę.

imgur.com

Jednak ich bajka nie trwała długo

Gdy Racheal była w 12 tygodniu ciąży, zaczęła mieć silne zawroty głowy, a badania wykazały, że jest w tzw. „ciąży molowej”. Oznaczało to, że tkanka kobiety, która normalnie staje się płodem, w tym przypadku stawała się jedynie nieprawidłowym wzrostem macicy. W związku z tym, płód musiał zostać usunięty, aby choroba nie przekształciła się w nowotwór.

imgur.com

Przeżywali ciężkie chwile, ale najważniejsze, że w końcu byli razem

Pobrali się w grudniu 2015 roku, a miesiąc później – Racheal była znowu w ciąży. Ich córeczka Mollie, urodziła się we wrześniu.

Zaledwie sześć tygodni później kobieta znowu była w ciąży, tym razem bliźniaczej. Wyznała, że początkowo miała wiele obaw, ale wiedziała, że może liczyć na męża.

Nie mogliśmy w to uwierzyć. W zasadzie podwoiliśmy wielkość rodziny. Początkowo byłam przerażona tym, jak sobie poradzimy, ale Paddy powiedział, że to było jak wygrana na loterii. Wiedziałam, że przebrniemy przez to razem

imgur.com

Niesamowite statystyki

Bliźnięta Niall i Luke, urodziły się na początku czerwca 2017 roku, co oznacza, że ​​Rachael urodziła trzy razy w ciągu dziewięciu miesięcy!

Dzięki pomocy męża i niani udało się zapanować nad gromadką dzieci.

imgur.com

Na tym się nie skończyło…

Niewiarygodne są najnowsze doniesienia. Rachael pomimo brania pigułek antykoncepcyjnych urodziła w listopadzie 2018 roku swoją najmłodszą pociechę – Orlę.

imgur.com

Życie państwa Kirkwoodów jest wyjątkowe. Bywają zmęczeni, ale są szczęśliwi. Zwłaszcza, gdy w domu mają sześcioro dzieci. Jak to możliwe? Paddy ma jeszcze syna z poprzedniego związku, który często odwiedza tatę i przyrodnie rodzeństwo.

Małżeństwo, świętując trzeci rocznicę ślubu, udowodniło wszystkim cynikom, że prawdziwa miłość istnieje naprawdę i jeśli jej doświadczasz nie musisz zwlekać z najważniejszymi decyzjami w życiu

Może Cię zainteresować

zamknij