×

Mieli obejrzeć dom na sprzedaż. Nie sądzili, że zastawiono w nim śmiertelną pułapkę

Inwestor nieruchomości w Filadelfii ma szczęście, że żyje po tym, gdy przyjechał oglądać jeden z opuszczonych domów. Ekrem Uysaler odkrył coś przerażającego, gdy przyjechał sprawdzić, jak wygląda nieruchomość.

Na pierwszy rzut oka to wydawało się dziwne, ponieważ na shodach było celowo rozrzucone potłuczone szkło, a także gwoździe wbite tak w podłogę, aby ktoś zrobił sobie krzywdę

Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego i na pewno ktoś mógłby zginąć, gdyby pojawił się w tym domu przed nami i nie był na tyle ostrożny

Jak mężczyźni zauważyli pułapkę, która czekała na nich na schodach i mogła ich zabić?

Osoba z grupy Ekrema dostrzegła, że nad schodami unosi się cieniutka żyłka. Zabronił wchodzić tam komukolwiek i za pomocą pręta udał, że wchodzi na górę. Wtedy ekipa wstrzymała oddech. Z piętra opuściła się kula inwalidzka, do której przymocowany był ogromny nóż!

Był na takiej wysokości, aby móc wbić się w głowę komuś, kto wchodzi po schodach! Prędkość, z jaką kula z nożem spadała, była wystarczająca, aby oglądający dom nie zdążył odskoczyć. Ktoś chciał, aby ktoś tam zginął! Niżej film z opuszczonego domu, na którym widać całe zdarzenie ?

Nie jest wiadomo, kto zamontował śmiercionośne pułapki. Z całą pewnością ta osoba chciała, aby ktoś stracił życie

Może Cię zainteresować

zamknij